2023 Oct 05, 13:07 ПП
1 хвилин читання

У другому турі Ліги чемпіонів “Шахтар” переміг “Антверпен” з рахунком 3:2.

Огляд матчу “Антверпен” – “Шахтар”

Початок поєдинку не вселяв оптимізм вболівальникам “Шахтаря”. Вже на 3 хвилині “Антверпен” відкрив рахунок у матчі після помилки Ракицького, який втратив м’яч біля власного штрафного майданчику. Бельгійці продовжили створювати моменти, а “гірники” прокинулись вже ближче до середини тайму. Проте пропустили вдруге – “червоні” провели чудову контратаку, яка завершилась голом.

У другому таймі на полі з’явився зовсім інший “Шахтар”. Флангові захисники почали підніматись вище, а вінгери змістились ближче до центру. Також команда значно додала в агресії. Перша масована атака призвела до гола Сікана. Для нього це дебютний м’яч в єврокубках.

Другого голу довелось чекати до 71 хвилини: Ракицький пробив зі штрафного, і м’яч рикошетом залетів у ворота суперника. А ще за 5 хвилин Сікан оформив дубль: Бюте намагався залишити м’яч в полі, покинувши ворота та фактично подарувавши гол “Шахтарю”.

Проте все могло завершитись не так радісно. На останніх секундах доданого часу Степаненко зіграв рукою у власному штрафному. Пенальті пішов пробивати Алдервейрелд, але схибив з точки. Вольова перемога “гірників” 3:2.

Ліга чемпіонів, 2 тур

“Антверпен” – “Шахтар” – 2:3
Голи: Муйя, 3, Баліквіша, 33 – Сікан, 48, 76, Ракицький, 71

Наступний свій матч у Лізі чемпіонів “Шахтар” проведе проти “Барселони” 25 жовтня. Початок гри о 19:45. Тоді як поєдинок 10 туру чемпіонату України проти “Зорі” перенесено на прохання тренерського штабу збірної України. Деякі інші матчі УПЛ ви зможете переглянути на Setanta Sports.