Севілья Арсенал. 3 тур ЛЧ
2023 Oct 25, 12:40 ПП
3 хвилин читання

Стартував третій тур Ліги чемпіонів. Читайте про перемоги “Арсенала”, “Баварії” та МЮ, а також інші результати 3 туру ЛЧ в огляді Setanta Sports.

“Галатасарай” – “Баварія”

“Галатасарай” несподівано створив величезні проблеми “Баварії”. Але з усіх своїх моментів турки змогли витиснути тільки гол з пенальті, який Ікарді реалізував паненкою. Мюнхенці своєю вбивчою ефективністю монотонно нарощували темп і в підсумку святкували комфортну перемогу.

“Манчестер Юнайтед” – “Копенгаген”

МЮ з величезними труднощами здобув свою першу перемогу в цьогорічній ЛЧ. “Копенгаген” достойно виглядав на фоні представника АПЛ і мав навіть чіплятись за очки. Проте в середині другого тайму данці все ж пропустили, а вже в компенсований час не змогли пробити Онана з точки.

“Севілья” – “Арсенал”

“Арсенал” Олександра Зінченка покарав “Севілью” за надмірну розконцентрацію перед перервою і на самому початку другого тайму. Це дозволило дещо скинути оберти і віддати ініціативу супернику. Українець весь матч провів на лаві запасних.

“Ланс” – ПСВ

“Лансу” не вдалося розвинути свій успіх і закріпитися на чолі групи. Французи розписали дуже прісну нічию з ПСВ, створивши на двох мінімум гольових моментів.

“Брага” – “Реал”

“Реал” дозволив “Бразі” дуже багато, але виграв матч на класі. Відзначаємо черговий гол Беллінгема, який став переможним.

“Уніон” – “Наполі”

Берлінський “Уніон” продовжує сипатись. Команда, яка в минулому сезоні закохувала в себе всю Європу і виривала матчі на характері, зараз зливає все що можна. Після поразок у компенсований час у перших двох турах, берлінці не змогли втримати нульову нічию в матчі, в якому суперник напрацював на xG 0.21. Катастрофа, якій не видно кінця.

“Бенфіка” – “Реал Сосьєдад”

Анатолій Трубін не зміг врятувати “Бенфіку” від третьої поразки поспіль. Лісабонці знову пропустили тільки один мʼяч, але не забили ще жодного. Тільки у них і у “Мілана” досі значиться 0 у графі “забиті голи”, а без голів набирати очки дуже важко.

“Інтер” – “Зальцбург”

А от “Інтер” завдяки швидкому голу зміг приручити молодий і голодний “Зальцбург”. “Бики” несподівано відігралися на старті другого тайму, але дуже швидко пропустили знову і на очки більше не претендували.

Голи: Санчес, 19, Чалханоглу, 64 (пен.) – Глух, 57

Нагадаємо, в середу 25 жовтня пройдуть ще 8 матчів 3 туру ЛЧ. Відкриватимуть програму ігрового дня “Барселона” і “Шахтар” (19:45). Все найцікавіше про цей матч ви зможете знайти за посиланням.