Результати 17 туру УПЛ: “Полісся” та “Дніпро-1” зіграли внічию, “Шахтар” здолав “Верес”

Результати 17 туру УПЛ

Відбулися усі поєдинки чергового туру Української Прем’єр-ліги. “Шахтар” переміг “Верес” з рахунком 2:0, “Дніпро-1” та “Полісся” зіграли внічию 1:1 та інші результати 17 туру УПЛ.

Голи: Скорко, 64, Плакса, 75, 83
Вилучення: Жичиков, 71 (“Металіст 1925”)

Динамо” – “Оболонь” – 2:0
Голи: Беніто, 67, Ванат, 90 (пен.)
Вилучення: Вовкун, 13, Мороз, 84 (обидва – “Оболонь”)

“Полісся” – “Дніпро-1”

Обидві команди створили вдосталь моментів біля воріт один одного, проте в першому таймі жодна команда так і не змогла відзначитись. А ось на початку другого Філіппов вивів “Дніпро-1” вперед. Нападник був перший на м’ячі після прострілу партнера.

“Полісся” більше контролювало м’яч, проте гостроту біля воріт суперника створювати вдавалось не так часто. Але на 61 хвилині контратака та цупкість Тейлора принесли результат. Крайній захисник двічі виборов м’яч у захисників суперника та пробив у кут воріт. У підсумку 1:1 – результат, який йде на користь “Динамо” та “Шахтарю”.

15Верес1626815:26-1112
16Минай150696:24-186
Турнірна таблиця УПЛ

Де дивитись УПЛ?

Як і минулого сезону більшість поєдинків УПЛ будуть доступні на Setanta Sports. Зокрема домашні матчі “Шахтаря”, “Оболоні”, “Колоса”, “Полісся”, “Ворскли”, “Олександрії”, “Металіста-1925”, “Чорноморця” та ЛНЗ.

УПЛ йде на зимову перерву та повернеться 24 лютого наступного року. Підписуйтесь на OTT-платформу Setanta Sports, аби не пропустити найцікавіші матчі другої частини сезону.