Результати 16 туру АПЛ: “Тоттенгем” розбив “Ньюкасл”, “Астон Вілла” перемогла “Арсенал”.

Результати 16 туру АПЛ

Відбулись поєдинки шістнадцятого туру Прем’єр-ліги Англії. До вашої уваги результати 16 туру АПЛ, відео голів та огляди матчів від Setanta Sports.

“Астон Вілла” – “Арсенал”

“Астон Вілла” забила вже у першій своїй атаці на 7 хвилині. Після стрімкої атаки Макгінн прикрив м’яч корпусом та влучно пробив по воротам. Після цього команда в більшості надійно та дисципліновано оборонялась, шукаючи шанси на контратаках.

“Арсеналу” ж не вдавалось часто розкривати оборону суперника, не вистачало креативу в завершальній стадії гри. Кілька моментів мав Едегор, але його удари або йшли повз ворота, або з ними впорався Мартінес. У підсумку, перемога “Астон Вілли” 1:0.

“Тоттенгем” – “Ньюкасл”

У матчі команд, які найбільше страждають від кадрових проблем, перемогла команда, у якої цих проблем все ж менше. “Тоттенгем” без шансів переграв “Ньюкасл” з рахунком 4:1.

Перші два голи “шпор” були досить схожими. У першому випадку Сон прострілив на Удогі, а той розстріляв майже пусті ворота, у другому випадку аналогічна ситуація призвела до голу Рішарлісона.

Вже у другому таймі Рішарлісон оформив дубль після прекрасної передачі Порро. А наприкінці матчу Сон реалізував пенальті, який сам же і заробив.

“Ньюкасл” практично не мав моментів біля чужих воріт, але “Тоттенгем” примудрився подарувати гол супернику в компенсований час. Гейб’єрг віддав м’яч супернику перед власними воротами, а “сороки” скористались таким шансом.

Де дивитись АПЛ?

Усі поєдинки сезону АПЛ 2023/24 доступні для перегляду у прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports. Також деякі матчі туру транслюватимуться на каналах Setanta Sports та Setanta Sports+.

Оформлюйте підписку на OTT-платформу Setanta Sports, аби не пропустити матчі найкращих команд Англії.