Розгромна поразка “Баварії”, нічия “Баєра” і “Штутгарта”. Підсумки 14 туру Бундесліги

Баварія програла Айнтрахту. Підсумки 14 туру Бундесліги

Цього вікенду в Німеччини одразу 4 з 5 лідерів втратили очки, а “Баварія” взагалі програла 1:5. Підсумки 14 туру Бундесліги в огляді Setanta Sports.

У чотирнадцятому турі одразу 3 матчі претендували на статус центрального. Але тільки один з них закінчився з шокуючим результатом – “Айнтрахт” знищив “Баварію” з рахунком 5:1.

Звісно, на такий масштабний розгром мюнхенці не заслуговували, але хаос в обороні не міг залишитись без покарання. Команда Томаса Тухеля просто жахливо захищалася і пропустила тричі за перші 36 хвилин.

Першим відзначився Омар Мармуш, який стервʼятником зіграв на добиванні після пострілу партнера в поперечину. У цей момент 4 захисника “Баварії” знаходились у воротарському майданчику і жоден з них не зміг заблокувати удар.

Другий гол своєю настирністю заслужив Кнауфф. Спочатку він побіг за безнадійним мʼячем, вигриз його у Кіма і відкотив на Ебімбе, що набирав хід. Француз якимось чином знайшов шпарину між двома захисниками та Ноєром і проштовхнув туди мʼяч. А поки гості приходили до тями, Хуго Ларссон добив їх точним ударом після контратаки.

Кімміх ще до перерви один мʼяч відіграв, та “Баварії” це не допомогло. Захист мюнхенців надійнішим не став і в другому таймі “Айнтрахт” ще двічі цим скористався. Жахливий провал, які у рекордмейстера іноді трапляються (наприклад, 4 роки тому 1:5 на цьому ж стадіоні).

Виправдав сподівання і матч у Дортмунді, де місцева “Боруссія” поступилася “Лейпцигу” 2:3. Вже в самому дебюті гри господарі залишилися в меншості (арбітр призначив пенальті і дав жовту Гумельсу, але після втручання VAR змінив рішення на штрафний удар і червону), після чого змушені були відбиватись від постійного натиску “биків”.

Ця поразка на певний час відчепила “Боруссію” від боротьби за зону Ліги чемпіонів. Тепер дортмундці відстають від “Лейпцига” на 4 очки і до різдвяних канікул відіграти їх навряд чи встигнуть.

Матч у Штутгарті, куди завітав “Баєр”, також вийшов досить яскравим, от тільки на табло це майже не відобразилося. Кожна з команд награла щонайменше на 3-4 голи, але фінальний свисток зафіксував скромні 1:1. Відрив леверкузенців від “Баварії” вже складає 4 очки.

Результати 14 туру Бундесліги

“Штутгарт” – “Баєр” – 1:1
Голи: Фюріх, 40 – Вірц, 47

Айнтрахт” – “Баварія” – 5:1
Голи: Мармуш, 12, Діна, 31, 50, Ларссон, 36, Кнауфф, 60 – Кімміх, 44

“Боруссія” Д – “Лейпциг” – 2:3
Голи: Зюле, 45+6, Фюллькруг, 90+3 – Бенсебаїні, 32 (аг), Баумгартнер, 54, Поульсен, 90+1

Гайденгайм” – “Дармштадт” – 3:2
Голи: Шеппнер, 42, Майнка, 69, 71 – Скарке, 52, Мелоні, 60 (аг)

“Кельн” – “Майнц” – 0:0

Де дивитись Бундеслігу?

Цього року в Німеччині пройде ще два тури. Пʼятнадцятий тур Бундесліги розпочнеться вже у пʼятницю 15 грудня. “Айнтрахт” спробує повторити трюк проти “Баєра”, а “Баварія” прийматиме ще одного непростого суперника – “Штутгарт”.

Всі матчі чемпіонату Німеччини будуть доступні на OTT-платформі Setanta Sports, а деякі з них ви також зможете побачити у вільному доступі на телеканалах Setanta Sports та Setanta Sports+. Підписуйтесь на OTT-платформу Setanta Sports, аби не пропустити найцікавіші поєдинки нового сезону Бундесліги.