АПЛ. МЮ і “Ньюкасл” синхронно перемогли

В середу 5 квітня відбулись ще два перенесених матчі АПЛ. “Манчестер Юнайтед” мінімально переміг “Брентфорд” (1:0), а “Ньюкасл” розгромив “Вест Гем” (5:1).

“Манчестер Юнайтед” – “Брентфорд” – 1:0

Після невдалого візиту в Ньюкасл (0:2) “Манчестер Юнайтед провів ще один невиразний матч. Команда тен Гага витратила рівно стільки зусиль, скільки було потрібно для перемоги над “Брентфордом”.

МЮ непогано провів перший тайм. Манкуніанці контролювали гру, і хоч самі створювали небагато, але гостям не дозволяли взагалі нічого. Один із двох ударів “Юнайтед” в площину і став гольовим. “Брентфорд” ледь встиг відбитись після подачі кутового, як отримав другу хвилю атаки, яка завершилася скиданням Забітцера і ударом Рашфорда без шансів для голкіпера.

Після перерви “Манчестер Юнайтед” вийшов відбиватись і ледь не створив собі проблеми. Де Хеа довелося провести один із найкращих таймів у сезоні щоб зберегти 3 очки для своєї команди. Обійти “Ньюкасл” це не допомогло, але дало змогу відірватись від “Тоттенгема” та інших переслідувачів.

“Вест Гем” – “Ньюкасл” – 1:5

“Ньюкасл” виграв четвертий матч поспіль, розірвавши захист “Вест Гема”. Цікаво, що два місяці тому лондонці втримали нічию на “Сент-Джеймс Парку”, чим почали п’ятиматчеву серію без перемог для суперника. А у себе вдома “Вест Гем” програв матч за перші ж 15 хвилин.

Спочатку Каллум Вілсон головою завершив довгий розіграш кутового, а трохи згодом Шер фантастичною передачею зі своєї половини поля відрізав всіх гравців суперника і вивів Жоелінтона віч-на-віч із голкіпером.

Зума перед перервою повернув інтригу, але “Ньюкасл” на куражі просто зніс суперника у другому таймі. Вілсон і Жоелінтон забили ще по разу, а Ісак обікрав Фаб’янскі за межами штрафного майданчика і покарав дуже принизливим голом.

АПЛ, перенесені матчі

05.04.2023

Гол: Рашфорд, 27

Голи: Зума, 40 – Вілсон, 6, 46, Жоелінтон, 13, 90, Ісак, 82

Наступний тур АПЛ стартує вже найближчої суботи. “Манчестер Юнайтед” прийматиме “Евертон” Віталія Миколенка, а “Ньюкасл” поїде в гості до “Брентфорда”. Ці та інші матчі АПЛ в прямому етері дивіться на Setanta Sports.