АПЛ. “Ньюкасл” легко переміг МЮ

2 квітня пройшли ще два матчі 29 туру АПЛ. “Ньюкасл” без проблем розібрався з “Манчестер Юнайтед”, а “Вест Гем” переміг “Саутгемптон”.

“Ньюкасл” – “Манчестер Юнайтед” – 2:0

“Манчестер Юнайтед” єдиний із трійки лідерів не зміг виграти свій матч. Після перемог “Арсенала” і “Ман Сіті” команда Еріка тен Гага програла в Ньюкаслі і віддала “сорокам” місце у цій самій трійці.

“Ньюкасл” виглядав набагато впевненішим, а гравці чітко знали, що їм треба робити, щоб перемогти цей “Юнайтед”. Підопічні Едді Гау з перших же хвилин почали тиснути на МЮ і створювати моменти.

Перший тайм завершився нульовою нічиєю, але ігрова перевага була повністю на боці господарів. Здавалось, що МЮ терпів у першій половині гри і після перерви має активізуватись, як це вже було неодноразово. Та в другому таймі нічого кардинально не змінилось.

“Ньюкасл” продовжив атакувати цікавіше і гостріше, і в середині тайму відкрив рахунок. М’яч кілька секунд літав над воротарським майданчиком МЮ, та ніхто не завадив Віллоку заштовхати його в сітку.

Тільки після цього гравці “Юнайтед”, які були готові погодитись на нічию, змушені були почати грати у футбол. Але було вже пізно. “Сороки” не тільки втримали свою перевагу, а ще й добили суперника пізнім голом Вілсона після подачі Тріпп’єра.

АПЛ, 29 тур

02.04.2023

Голи: Віллок, 65, Вілсон, 88

“Вест Гем” – “Саутгемптон” – 1:0
Гол: Агерд, 25

Сьогодні 29 тур закриватимуть “Евертон” Віталія Миколенка і “Тоттенгем”. Дивіться матч “Евертон” – “Тоттенгем” в прямому етері на телеканалі Setanta Sports, а також на setantasports.com. Початок трансляції – о 22:00. Оформлюйте підписку на ОТТ-платформу Setanta Sports, щоб не пропустити жодного матчу АПЛ за участю українців.