АПЛ. “Ман Сіті” розбив “Ліверпуль”, “Арсенал” переміг “Лідс”

Манчестер Сіті переміг Ліверпуль

1 квітня пройшло 7 матчів 29 туру АПЛ. “Ліверпуль” зіграв з “Манчестер Сіті”, а “Арсенал” – з “Лідсом”.

“Манчестер Сіті” – “Ліверпуль”

Першими вперед вийшли гості. На 16 хвилині “Ліверпуль” провів стрімку атаку, яка завершилась влучним ударом Салаха у дальній кут. Після цього “містяни” захопили перевагу та змогли зрівняти рахунок ще у першому таймі. Хуліан Альварес замкнув простріл Гріліша.

А ось другий тайм був вже повністю за командою Гвардіоли. Вже на 46 хвилині де Брюйне забив практично в пусті ворота після прострілу Мареза. Менше як за 10 хвилин рахунок став 3:1 – Гюндоган опинився на підбиранні та забив у ближній кут. А на 74-ій Гріліш забив четвертий гол своєї команди.

“Арсенал” – “Лідс”

“Арсенал” виправдав статус фаворита у цьому поєдинку. В середині першого тайму Жезус заробив пенальті, який і сам реалізував. Бразилець забив перший гол після відновлення від травми.

У другому таймі “каноніри” наростили свій тиск на ворота “Лідса”. На 47 хвилині Вайт замкнув простріл від Мартінеллі на дальній стійці, а на 55-ій Жезус оформив дубль після передачі Троссарда.

“Лідс” зміг відіграти один м’яч завдяки удару Расмуса Крістенсена з-за меж штрафного майданчика. Можна говорити про помилку Рамсдейла, адже м’яч залетів у воротарський кут. Але все ж рахунок став розгромним завдяки голу Джаки головою.

• “Брайтон” – “Брентфорд” – 3:3
    Голи: Мітома, 21, Велбек, 28, Мак Аллістер, 90 (пен) – Янсон, 10, Тоуні, 22, Піннок, 49
  • “Крістал Пелес” – “Лестер” – 2:1
    Голи: Іверсен, 59 (аг), Матета, 90+4 – Перейра, 56
  • “Ноттінгем” – “Вулвергемптон” – 1:1
    Голи: Джонсон, 38 – Поденсе, 83
  • “Челсі” – “Астон Вілла” – 0:2
    Голи: Воткінс, 18, Макгінн, 56