Плей-оф УПЛ. ЛНЗ вийшов в Прем’єр-лігу, “Верес” залишився

Верес переміг Металург

Відбулись матчі-відповіді плей-оф за право зіграти в УПЛ 2023/24. “Верес” розгромив “Металург”, а ЛНЗ переміг “Інгулець”.

“Верес” – “Металург”

Після поразки у першому матчі з рахунком 0:1 “Верес” вийшов на матч проти претендента на вихід в УПЛ в бойовому настрої. Проте перший гол забили саме запоріжці, але взяття воріт скасували через гру рукою в атаці.

А вже на 16 хвилині рівняни розпочали розгром суперника. Спершу Крапивний забив автогол головою, за 7 хвилин Балан у схожому стилі зробив рахунок 2:0, а згодом Гагун відзначився дальнім ударом. Ситуацію для “Металурга” ускладнив Сокол, який на 37 хвилині грубо сфолив у центрі поля та залишив свою команду у меншості.

У другому таймі “Верес” забив у ворота суперника ще тричі, а “Металург” відповів голом престижу вже у компенсований час. На останніх хвилинах матчу за “Верес” в УПЛ дебютував Дмитро Поворознюк та взяв участь у гольовій атаці.

У підсумку рівняни перемогли з рахунком 6:1, загальний результат протистояння – 6:2. Таким чином “Верес” залишився в УПЛ на наступний сезон, а “Металург” продовжить виступати у Першій лізі. Після цієї перемоги стало офіційно відомо, що рівненський клуб покидає головний тренер Юрій Вірт.

ЛНЗ – “Інгулець”

Нічия 1:1 у першому матчі давала шанси на участь в УПЛ обидвом колективами. Але цим шансом скористався саме ЛНЗ. Черкаська команда розпочала матч дуже активно та могла виходити вперед вже на перших хвилинах, але “Інгулець” врятував Паламарчук.

Але голів довго чекати не довелось. Вже на 17 хвилині Савін відкрив рахунок після провальної гри петрівців у захисті. А на 30 хвилині рахунок став 2:0 – після подачі м’яч у власні ворота зрізав Коробенко.

У другому таймі “Інгулець” намагався йти вперед та створювати моменти. Вже на 51 хвилині відставання в рахунку скоротив Сітало, але на більше команди Лупашка не вистачило.

Таким чином за результатами двох поєдинків з рахунком 3:2 переміг ЛНЗ. Черкаський клуб вперше в історії буде виступати у Прем’єр-лізі.

УПЛ, плей-оф. Матчі-відповіді

14.06.2023

Верес” – “Металург” – 6:1
Голи: Крапивний, 16 (аг), Балан, 23, 66, Гагун, 29, Пасіч, 82, Гайдучик, 89 – Могильний, 90+1
Вилучення: Сокол, 37 (“Металург”)

ЛНЗ – “Інгулець” – 2:1
Голи: Савін, 17, Коробенко, 30 (аг) – Сітало, 51
Вилучення: Тищенко, 90+1 (ЛНЗ)