Man United won FA Cup
2024 May 25, 20:37 ПП

“Червоні дияволи” виграли дербі Манчестера на Вемблі і завоювали Кубок Англії-2023/24.

Фаворитом матчу була команда Пепа Гвардіоли, яка не тільки оформила чемпіонський титул кілька днів тому, але й виграла обидва дербі цього сезону із загальним рахунком 6:1. Гравці Сіті і цього вечора намагалися вести гру, але тотальний контроль мʼяча (більше 70%) жодним чином не конвертувався в небезпеку.

МЮ створював небезпеку біля воріт Ортеги тільки за рахунок швидких випадів, але і цього виявилось достатньо, щоб піти на перерву за рахунку 2:0. На 30-й хвилині Гарначо скористався подарунком від Гвардіола і Ортеги, які вивели його на порожні ворота. А за кілька хвилин аргентинець отримав закидання на фланг, прострілив у центр і після невеликого дотику Фернандеша Майну розстріляв голкіпера Сіті.

Після перерви Гвардіола змушений був йти ва-банк. Сіті закрив суперника на його половині поля і намагався продавлювати його оборону то тут, то там. Можливо, якби не дуже рання заміна Де Брюйне, це сталося б і раніше, ніж за 3 хвилини до кінця основного часу. Юнайтед надійно оборонявся (іноді всією командою) і тільки помилка Онана після пострілу Доку повернула надію “містянам”.

Але цього разу обійшлося без драми. МЮ втримав переможний рахунок, помстився за поразку в минулорічному фіналі і виграв свій 13-й Кубок Англії. У Сіті залишається майже вдвічі менше (7).