“МЮ” приєднався до “Ньюкасла” у фіналі Кубка ліги

“Манчестер Юнайтед” вдруге обіграв “Ноттінгем” і впевнено вийшов у фінал Кубка ліги, де зустрінеться з “Ньюкаслом”.

Розгромна перемога в першому матчі розв’язувала руки тен Гагу в плані ротації, але нідерландський спеціаліст не став грати в цю небезпечну гру. Він залишив поза стартовим складом тільки Рашфорда і Де Хеа, а всі інші важливі гравці основи знову вийшли з перших хвилин. Навіть “Ноттінгем” через епідемію травм змушений був більше варіювати склад.

За таких умов гравці “МЮ” фактично не залишили супернику шансу на диво, домінуючи протягом усіх 90 хвилин. Був лише один момент, коли все могло піти за іншим сценарієм. Перед самою перервою Денніс мав відкривати рахунок, але м’яч влучив у його партнера Сарріджа. Хто знає чим все могло б завершитися, якби “Ноттінгем” повів у рахунку і вийшов надмотивованим на другий тайм.

Але після години гри на поле вийшли Рашфорд та Марсьяль і дуже швидко зробили результат. Спочатку англієць і француз, здавалось, невдало розігрували м’яч у чужому штрафному, але завершилось все точним ударом другого. А за кілька хвилин Маркус відгукнувся на подачу Фернандеша, скинув вздовж воріт на Фреда, і той буквально заніс м’яч у сітку.

Відзначимо також повернення на поле Джейдона Санчо. Вінгер, який востаннє грав ще у жовтні, відновився після травми і вийшов на заміну. Результативними діями Санчо відзначитися не встиг, але його повернення – мало не головний “трансфер” “Юнайтед” цього січня.

Кубок ліги. 1/2 фіналу, матч-відповідь

“Манчестер Юнайтед” – “Ноттінгем” – 2:0

Голи: Марсьяль, 73, Фред, 76

Фінал Кубка ліги “Манчестер Юнайтед” – “Ньюкасл” відбудеться 26 лютого. Початок матчу – о 18:30. Ви зможете побачити битву за трофей у прямому етері на Setanta Sports.