“МЮ” – “Лестер” 3:0. “Юнайтед” знову в гонці

Третя команда АПЛ “Манчестер Юнайтед“ перемогла “Лестер” (3:0) і наблизилась до сусідів із “Сіті“ на відстань 3 очок.

Матч розпочався несподівано для “МЮ”. “Лестер” побіг вперед і створив одразу кілька вбивчих моментів, та реалізувати їх не вдалося. Натомість господарі скористались першим же ударом в площину – Фернандеш геніальною передачею вивів Рашфорда один на один і той пробив повз Ворда.

Після перерви “Манчестер Юнайтед” заграв набагато активніше і за 15 хвилин закрив матч. Спочатку Рашфорд знову втік віч-на-віч з Вордом, а згодом Фернандеш і Санчо парою передач розірвали весь захист “Лестера”.

Перемога наблизила “Юнайтед” на відстань всього трьох очок до “Ман Сіті”. Ще на два попереду “Арсенал”, тож чемпіонська гонка загострюється не на жарт.