“Манчестер Юнайтед” розбив “Челсі” та вийшов в Лігу чемпіонів

"Манчестер Юнайтед" переміг "Челсі"

25 травня відбувся перенесений поєдинок 32 туру АПЛ “Манчестер Юнайтед” – “Челсі”

“Манчестер Юнайтед” – “Челсі”

Перший тайм поєдинку, який нічого не вирішував для “синіх”, був досить рівним. Команда Лемпарда навіть могла вийти вперед вже на 4 хвилині зустрічі. Мудрик, який вийшов у стартовому складі своєї команди, міг замикати простріл партнера після контратаки, але не влучив акцентовано по м’ячу.

“Челсі” поплатився за такий втрачений момент вже через кілька хвилин. Каземіро випередив на стандарті свого опонента та влучно пробив головою. А наприкінці першого тайму Каземіро зробив ще один м’яч: бразилець віддав чудову передачу на Санчо, той прострілив на дальню стійку, де м’яч у ворота відправив Рашфорд. На перерву команди пішли за рахунку 2:0, хоча лондонці мали достатньо моментів, аби відзначитись хоча б одним голом.

А ось у другому таймі “Манчестер Юнайтед” вже повністю переграв свого суперника, створивши величезну кількість гольових нагод. Проте забити вдалось лише з пенальті на 73 хвилині – відзначився Фернандеш. А ще через 5 хвилин Рашфорд скористався жахливою передачею від Фофана та зробив рахунок 4:0. “Челсі” все ж спромігся забити гол престижу. Наприкінці матчу Фелікс самотужки протягнув м’яч з центра поля та пробив у дальній кут з лінії штрафного майданчику.

Ця перемога гарантувала “Манчестер Юнайтед” як мінімум четверте місце та участь у груповому етапі Ліги чемпіонів у наступному сезоні. Відповідно, “Ліверпуль” втратив шанси зайти до четвірки найкращих та зіграє у Лізі Європи.

АПЛ, 32 тур

25.04.2023

“Манчестер Юнайтед” – “Челсі” – 4:1
Голи: Каземіро, 6, Рашфорд, 45+5, 78, Фернандеш, 73 (пен.) – Фелікс, 89

Вже 28 травня відбудеться завершальний тур сезону АПЛ, у якому “Астон Вілла” зіграє з “Брайтоном”, а “Ньюкасл” зустрінеться з “Челсі”. Ці та інші поєдинки чемпіонату Англії, можна переглянути на OTT-платформі Setanta Sports. Оформлюйте підписку, аби не пропустити розв’язку сезону в АПЛ.