“Брайтон” зіграв внічию з “Манчестер Сіті” та вийшов в ЛЄ

Брайтон - Манчестер Сіті

24 травня відбувся перенесений поєдинок 32 туру АПЛ “Брайтон” – “Манчестер Сіті”.

“Брайтон” – “Манчестер Сіті”

“Манчестер Сіті” підійшов до цього поєдинку вже у статусі чемпіона, а тому не мав особливої мотивації. Зрозуміло, що команда Гвардіоли зосереджена на двох фіналах – Кубка Англії та Ліги чемпіонів. А ось “Брайтон” все ще міг вилетіти із зони Ліги Європи.

І саме команда Де Дзербі виглядала більш гострою попереду протягом гри, хоч і віддала м’яч у володіння супернику. Вже на 20 хвилині Велбек міг відкривати рахунок ударом зі штрафного, але м’яч влучив у стійку воріт.

Але першими все ж забили “містяни”. Команда Гвардіоли скористалась високим пресингом “Брайтона” та розірвала оборону кількома передачами. У підсумку Голанд викотив на Фодена, який забивав вже у ворота, у яких не було голкіпера.

“Чайки” забили двічі ще у першому таймі, але перший гол було скасовано – Мітома у падінні руками заніс м’яч у ворота. А ось прекрасний гол Енкісо з 30 метрів у дев’ятку не було причин не зараховувати.

У другому таймі “Манчестер Сіті” практично не проводив небезпечних атак, якщо не враховувати скасований гол Голанда. На відміну від “Брайтона” – команда Де Дзербі була ближчою до перемоги, проте теж не змогла забити у другій частині зустрічі.

У підсумку нічия 1:1, яка гарантує “Брайтону” 6 позицію та участь у груповому етапі Ліги Європи у наступному сезоні. Це дебютний виступ у єврокубках для клубу, який був заснований у 1901 році. В останньому турі обидві команди не вирішуватимуть жодних турнірних цілей.

АПЛ, 32 тур

24.05.2023

“Брайтон” – “Манчестер Сіті” – 1:1
Голи: Енкісо, 38 – Фоден, 25

25 травня відбудеться ще один перенесений поєдинок 32 туру АПЛ “Манчестер Юнайтед” – “Челсі”. Початок гри – о 22:00. Цей матч, як і інші поєдинки чемпіонату Англії, можна переглянути на OTT-платформі Setanta Sports. Оформлюйте підписку, аби не пропустити розв’язку сезону в АПЛ.