“Манчестер Сіті” зіграє з “Інтером” у фіналі Ліги чемпіонів

Манчестер Сіті - фіналіст Ліги чемпіонів

17 травня відбувся другий півфінальний поєдинок між “Манчестер Сіті” та “Реалом”.

“Манчестер Сіті” – “Реал”

З перших хвилин поєдинку господарі поля взяли м’яч під свій контроль та практично не віддавали його “Реалу”. Підопічні Гвардіоли одразу ж почали створювати моменти. Ще до першого голу кілька нагод відкрити рахунок змарнував Голанд.

А ось Бернарду Сілва свої моменти реалізував. На 23 хвилині під час чергової позиційної атаки “Сіті” де Брюйне віддав чудову передачу на португальця у штрафний майданчик суперника, а той розстріляв Куртуа з близької відстані. Після цього “містяни” не вимкнулись, і на 37 хвилині Сілва оформив дубль, вдало зігравши головою на добиванні.

У першій половині гри перевага “Сіті” була винятковою. 72% володіння м’ячем, 13 проти 1 за ударами по воротах та 5 – 0 у площину. Єдиний постріл у першому таймі у “Реала” з дальньої відстані завдав Кроос, коли влучив у поперечку.

На початку другого тайму здалось, що команда Анчелотті поступово перехоплює ініціативу у поєдинку, але у Гвардіоли все було під контролем. “Містяни” на певних відрізках віддали м’яч супернику, але продовжили атакувати.

Третій гол прийшов після стандарту: Аканджі (або ж Камавінга) зрізав м’яч у ворота “Реала” після подачі де Брюйне. А вже у компенсований час гравці, які вийшли на заміну у “Сіті” організували четвертий м’яч: Фоден віддав приховану передачу на Альвареса, а той переграв Куртуа.

Після домашньої нічиєї 1:1 “Реал” мав певні сподівання на позитивний результат у Манчестері, але цього не сталось. Загальний рахунок у двоматчевому протистоянні 5:1. Ця перемога стала сотою для Гвардіоли у Лізі чемпіонів у ролі тренера.

Ліга чемпіонів, півфінал

17.05.2023

“Манчестер Сіті” – “Реал” – 4:0 (1:1)
Голи: Сілва, 23, 37, Аканджі, 76, Альварес, 90+1

“Інтер” – “Манчестер Сіті”

У фіналі Ліги чемпіонів на “Манчестер Сіті” вже чекає “Інтер”, який напередодні пройшов “Мілан” з загальним рахунком 3:0. Цей матч стане першою офіційною зустріччю цих команд. Востаннє таке ставалось у фіналі 2005 року, коли “Ліверпуль” зустрічався з “Міланом”.

Фінальний поєдинок відбудеться у столиці Туреччини – Стамбулі – на Олімпійському стадіоні Ататюрка, який вміщує понад 75 тисяч вболівальників. Матч відбудеться 10 червня, початок гри – о 22:00.