“Інтер” – перший фіналіст Ліги чемпіонів

Інтер - фіналіст Ліги чемпіонів

16 травня відбувся матч-відповідь півфіналу Ліги чемпіонів між “Міланом” та “Інтером”.

“Інтер” – “Мілан”

Команди розпочали поєдинок на зустрічних курсах. Після поразки у першому поєдинку з рахунком 2:0, “россонері” були змушені йти вперед з самого початку матчу, що і робили. “Інтер” відповідав на контратаках. Голкіпери команд неодноразово рятували своїх партнерів від пропущених голів. Тому перший тайм завершився з рахунком 0:0.

У другій половині зустрічі “Мілан” трохи збавив оберти, багато в чому завдяки структурованій та дисциплінованій грі “нерадзуррі”. А ось підопічні Індзагі змогли забити на 74 хвилині. Лаутаро отримав пас у штрафному майданчику суперника та пробив у ближній кут. Фактично це звело шанси “Мілана” відігратись до нуля. Команда Піолі спромоглась на фінальний штурм, але він не приніс навіть нічию у поєдинку.

Отож, “Інтер” став першим фіналістом Ліги чемпіонів 2022/23. Це перший вихід у вирішальний матч цього турніру для “нерадзуррі” за 13 років. Суперником команди Індзагі в фіналі, який відбудеться 10 червня у Стамбулі, стане переможець пари “Манчестер Сіті” – “Реал”.