Ліга чемпіонів. “Інтер” впевнено переміг “Мілан”

10 травня пройшов перший півфінальний матч Ліги чемпіонів і в іншій парі – “Мілан” – “Інтер”.

“Мілан” – “Інтер” – 0:2

Міланське дербі у півфіналі Ліги чемпіонів – справжній делікатес для футбольних гурманів. Протистояння “Мілан” та “Інтера” – це завжди цікаво, а особливо, коли мова йде про матчі на виліт.

Перед початком поєдинку стало відомо, що Рафаел Леау не встиг відновитись після травми, тому шанси “Мілана” на успіх різко знизились. Стефано Піолі розраховував на контратаки, і португалець у такій грі є просто незамінним.

Але не було ні Леау, ні контратак. Справа в тому, що вже на 11 хвилині “Інтер” повів 2:0, і більше не мав необхідності йти вперед великими силами і залишати позаду вільні зони.

Перший гол прийшов після стандарту. Калабрія не впорався з Джеко під час подачі з кутового, і той красиво пробив (ногою!) з центра штрафного майданчика. А поки “Мілан” приходив до тями, гості забили вдруге. Дімарко пройшов по флангу і прострілив вздовж лінії штрафного майданчика, м’яч цілу вічність котився до Мхітаряна, після чого вірменин зробив кілька кроків вперед і пробив повз Меньяна.

Господарі так і не повернулись в гру після такого нокдауну. В першому таймі вони взагалі жодного разу не влучили по воротах Онана. Після перерви “Мілан” заграв агресивніше, почав більше бити по воротах, але “Інтер” спокійно від захищався і втримав перевагу у два м’ячі.

Ліга чемпіонів, півфінал

10.05.2023

Голи: Джеко, 8, Мхітарян, 11

Огляд матчу

В іншому півфіналі “Реал” і “Манчестер Сіті” не змогли виявити переможця (1:1). Матчі відповіді пройдуть вже наступного тижня. У вівторок (16 травня) відбудеться повторення міланського дербі, але з іншою вивіскою – “Інтер” – “Мілан”, а в середу (17 травня) “Ман Сіті” прийматиме “Реал”.