Ліга чемпіонів. “Манчестер Сіті” та “Реал” переможця не виявили

Реал - Манчестер Сіті

9 травня відбувся перший півфінальний поєдинок Ліги чемпіонів “Реал” – “Манчестер Сіті”.

“Реал” – “Манчестер Сіті”

Очікувано для матчів такого рівня, команди не форсували події на полі. У першому таймі ігрову перевагу мав “Манчестер Сіті”. “Містяни” контролювали м’яч переважну більшість часу на чужій половині поля та намагались створювати моменти, але робити це виходило не досить часто.

Але як це нерідко буває у поєдинках “Реала” в Лізі чемпіонів, саме “вершкові” забили першими після першого ж удару у площину воріт. Камавінга протягнув м’яч центром поля, віддав на Вінісіуса, а той з дальньої відстані поклав м’яч у ворота. Це вже 14 результативна дія бразильця у 10 матчах поспіль, в яких він брав участь.

На диво друга половина гри була вже за мадридцями, хоча саме “Манчестер Сіті” потрібно було відіграватись. Але за іронією долі, саме “містяни” і забили практично з єдиного моменту у другому таймі. Але знову ж мала місце індивідуальна майстерність: де Брюйне сильно пробив у кут воріт з-за меж штрафного майданчику.

Отож, нічия 1:1, яка залишає відкритим питання виходу у фінал Ліги чемпіонів. Матч-відповідь відбудеться у Манчестері на стадіоні “Етіхад” 17 травня. Початок поєдинку – о 22:00.