“Манчестер Сіті” – переможець Кубка Англії

Манчестер Сіті - переможець Кубка Англії

3 червня “Манчестер Сіті” у фіналі Кубка Англії переміг “Манчестер Юнайтед” з рахунком 2:1.

“Манчестер Сіті” – “Манчестер Юнайтед”

Манчестерське дербі розпочалось з голу. Вже на 14 секунді зустрічі Ілкай Гюндоган зловив м’яч на ногу та в один дотик пробив у верхній кут воріт з-за меж штрафного майданчику. Проти такого чудового удару у де Геа просто не було шансів.

Насправді команди створили не надто багато небезпечних моментів протягом поєдинку. “Манчестер Сіті”, таке враження, економив сили на фінал Ліги чемпіонів, та й ранній гол дуже допоміг команді Гвардіоли у цьому.

Проте “Манчестер Юнайтед” знайшов свій шанс аби відігратись. Гріліш зіграв рукою у власному штрафному майданчику, і “Манчестер Юнайтед” отримав право на пенальті. На 33 хвилині Рашфорд впевнено реалізував 11-метровий та зрівняв рахунок у матчі.

Але на початку другого тайму Гюндоган знову вивів “блакитних” вперед. Хавбек отримав пас від де Брюйне зі стандарту та знову пробив в дотик з-за меж штрафного майданчику – 2:1. Після цього “Манчестер Сіті” вже не відпустив свою перевагу та довів матч до перемоги.

Команда Гвардіоли виграла другий титул у цьому сезоні та стала ще ближчою до требла. Для “Манчестер Сіті” це сьома перемога в Кубку Англії і за цим показником команда ділить сьоме місце з “Астон Віллою”.