Live: Прем’єр-ліга – Boxing Day

Сьогодні, 26 грудня, в АПЛ проходить Boxing Day. Стежте за усіма важливими подіями в онлайні Setanta Sports та переглядайте матчі на сайті setantasports.com.

“Арсенал” – “Вест Гем” – 3:1. Пряма трансляція на Setanta Sports

Поєдинок завершено.

69 хвилина. Нкетіа зробив рахунок 3:1, а Едегор записав на свій рахунок другий асист.

58 хвилина. Мартінеллі виводить “Арсенал” вперед ударом з гострого кута.

53 хвилина. Сака зрівняв рахунок після передачі Едегора.

27 хвилина. Саліба порушив правила у власному штрафному майданчику. Бенрахма реалізував 11-метровий.

Стартовий склад “Арсенала”:

Стартовий склад “Вест Гема”:

“Астон Вілла” – “Ліверпуль” – 3:1. Пряма трансляція Setanta Sports

81 хвилина. 18-річний Байчетич вийшов на заміну та зробив рахунок 3:1.

59 хвилина. Воткінс відіграв один м’яч відставання.

37 хвилина. Ван Дейк подвоїв перевагу своєї команди після пасу Салаха.

5 хвилина. Салах вивів вперед “Ліверпуль” вже на старті матчу.

Стартовий склад “Астон Вілли”:

Стартовий склад “Ліверпуля”:

”Лестер” – “Ньюкасл” – 0:3. Пряма трансляція Setanta Sports

33 хвилина. Жоелінтон зробив рахунок розгромним, забивши головою після подачі з кутового.

7 хвилина. Альмірон подвоїв перевагу “Ньюкасла”, забивши, знову ж таки, з-під Амарті.

3 хвилина. Кріс Вуд відзначився голом з пенальті, який “привіз” Амарті.

Стартовий склад “Лестера”:

Стартовий склад “Ньюкасла”:

“Саутгемптон” – “Брайтон” – 1:3. Пряма трансляція Setanta Sports

73 хвилина. Ворд-Праус відіграв один м’яч. Гравець “Саутгемптона” не забив пенальті, але вдало зіграв на добиванні.

56 хвилина. Марч до асисту додає ще й дивовижний гол. Рахунок став розгромним.

35 хвилина. Перро намагався вибити м’яч від воріт, але натомість відзначився автоголом.

14 хвилина. Лалана вивів “Брайтон” вперед ударом головою після навісу

Стартовий склад “Саутгемптона”:

Стартовий склад “Брайтона”:

“Евертон” – “Вулвергемптон” – 1:2. Пряма трансляція Setanta Sports

90+5 хвилина. Аїт-Нурі виводить “Вулвергемптон” вперед наприкінці зустрічі.

22 хвилина. Поденсе чудово реалізував момент, який створив йому Моутінью, та зрівняв рахунок.

7 хвилина. Єррі Міна забиває головою після кутового та виводить “Евертон” вперед.

Стартовий склад “Евертона”:

Стартовий склад “Вулвергемптона”:

“Крістал Пелас” – “Фулгем” – 0:3. Пряма трансляція – Setanta Sports

80 хвилина. Митрович зробив рахунок 3:0 після передачі Вілліана.

71 хвилина. Тім Рім подвоїв перевагу “Фулгема”. Арбітр зз допомогою VAR все ж зарахував гол.

57 хвилина. Джеймс Томкінс отримав другу жовту картку. “Крістал Пелас” грають вдев’ятьох.

34 хвилина. “Крістал Пелас” залишився в меншості. Пряму червону картку отримав Мітчелл за небезпечний підкат.

31 хвилина. “Фулгем” вийшов вперед завдяки голу Ріда.

Стартовий склад “Крістал Пелас”:

Стартовий склад “Фулгема”:

“Брентфорд” – “Тоттенгем” – 2:2. Пряма трансляція – Setanta Sports

71 хвилина. 2:2. Гейб’єрг опинився сам в центрі штрафного майданчику та двома дотиками зрівняв рахунок.

65 хвилина. “Тоттенгем” відіграв один м’яч. Кейн перестрибнув захисників та забив головою після подачі Лангле.

54 хвилина. “Брентфорд” подвоює свою перевагу. Тоуні замкнув передачу Нергора на дальній стійці після подачі з кутового.

15 хвилина. Янельт вивів “Брентфорд” вперед. Німець фактично заніс м’яч у ворота після серії рикошетів.

Стартовий склад “Брентфорда”: Рая, Рерслев, Йоргенсен, Пінок, Мі, Генрі, Єнсен, Нергор, Янельт, Мбемо, Тоуні.

Стартовий склад “Тоттенгема”: Форстер, Доерті, Танганга, Лангле, Даєр, Перишич, Біссума, Гейб’єрг, Кулушевскі, Кейн, Сон.

Найголовніші інтриги Boxing day 2022

Звісно, увага українців буде прикута до поєдинків команд, де виступають Віталій Миколенко та Олександр Зінченко: “Евертон” – “Вулвергемптон” та “Арсенал” – Вест Гем” відповідно.

Слід очікувати, що Миколенко з’явиться у стартовому складі своєї команди на матч проти “вовків”. Українець виходив у стартовому складі своєї команди в усіх поєдинках АПЛ цього сезону. Матч проти “Вулвергемптона” не має стати виключенням.

А ось Олександр Зінченко навряд з’явиться на полі у стартовому складі “Арсенала”, який продовжує лідирувати у Прем’єр-лізі. Українець ніби вже відновився від пошкодження, але пропустив усі товариські матчі команди під час чемпіонату світу. Тому якщо ми і побачимо Олександра, то вже у другому таймі.

Читайте більше у анонсі матчів Boxing day.