Ліга 1. ПСЖ переміг “Страсбур” у меншості завдяки голу Мбаппе

Французька Ліга 1 відновилась після перерви. 28 грудня пройшли 6 матчів 16-го туру.

Лідер першості ПСЖ приймав вдома “Страсбур”. Поки Мессі все ще насолоджується перемогою на чемпіонаті світу, Мбаппе та Неймар вже грають у чемпіонаті.

Бразилець віддав асист на Маркіньйоса, коли той відкрив рахунок на 14-ій хвилині. А згодом Неймар заробив 2 жовтих картки за кілька хвилин та покинув поле. А Маркіньйос відзначився автоголом.

Перемогу парижанам приніс гол Мбаппе вже у компенсований час. Француз з пенальті зробив рахунок 2:1.

• “Брест” – “Ліон” – 2:4
    Голи: Перейра Лаже, 29, Муньє, 72 – Какре, 21, Шеркі, 32, Ляказетт, 35, Тете, 49
  • “Клермонт” – “Лілль” – 0:2
    Голи: Гомес, 68, Байо, 90+4
    Вилучення: Кофріє, 90+1
  • ПСЖ – “Страсбур” – 2:1
    Голи: Маркіньойос, 14, Мбаппе, 90+5 (пен.) – Маркіньйос, 51 (аг)
    Вилучення: Неймар, 62.