Аргентина – чемпіон світу!

Мбаппе оформив хет-трик, у Мессі – дубль, Аргентина перемогла Францію у серії пенальті.

Перший гол забили аргентинці вже на 23 хвилині. Ді Марія заробив пенальті, який вдало реалізував Мессі – 1:0. Ще через 13 хвилин Ді Марія подвоїв перевагу своєї команди після чудової комбінації.

Протягом практично всього матчу команда Скалоні вигризала усю боротьбу в центрі поля, дуже тісно грала з гравцями атаки та практично нічого не дозволяли створити Франції. Так було до 80 хвилини.

Коло Муані, який вийшов на заміну, заробив пенальті, який вдало реалізував Мбаппе. А ще через хвилину Кіліан оформив дубль красивим ударом у дільний кут злету, повністю перевернувши гру.

Матч перейшов у овертайми, де першими забили знову аргентинці – Мессі оформив дубль, вдало зігравши на добиванні. Але на 118-ій Мбаппе знову забив пенальті, оформивши хет-трик та перевівши матч у серію пенальті.

Тут вже у Франції не було особливих шансів відігратись. Кінгслі Коман та Орельєн Чуамені не забили свої пенальті  – удар першого відбив Мартінес, а другий пробив повз ворота.

Мессі здобув свій перший трофей чемпіона світу в останньому матчі на турніру. Молода зірка Мбаппе з хет-триком у фіналі став найкращим бомбардиром турніру з 8 голами і наймолодшим гравцем, який забив 10 голів на ЧС.