ЧС-2022. Іспанія розтрощила Коста-Рику завдяки дублю Торреса

ЧС-2022. Іспанія розтрощила Коста-Рику з рахунком 7:0

Іспанія забила Коста-Риці 7 голів, завдавши 7 ударів у площину воріт.

Збірна Іспанії з перших хвилин взяла м’яч під контроль та затисла суперника на його половині поля. Розгром розпочав Дані Ольмо, на 11-ій хвилині забивши сотий гол своєї команди на чемпіонатах світу. Ще у першому таймі рахунок став 3:0 – забивали Асенсіо та Ферран Торрес.

У другому таймі Торрес оформив дубль, а ще три голи забивали Гаві, Солер та Мората. Отож, перемога Іспанії з рахунком 7:0. При цьому Коста-Рика не завдала жодного удару по воротах суперника. Це лише другий подібний випадок на ЧС, перший також належав костариканцям. У 1990 році вони не били по воротах Бразилії.

Для Іспанії це перший випадок на ЧС, коли команді вдалось забити 7 голів. При цьому гравці “Фурії Рохи” завдали 7 ударів у площину воріт. Після матчу гравці збірної Іспанії підтримали Кейлора Наваса, який не здійснив жодного сейву.

У іншому матчі групи E Японія несподівано перемогла Німеччину з рахунком 2:1. Наступний поєдинок Іспанія проведе проти Німеччини, а Коста-Рика зіграє з Японією. Матчі відбудуться 27 листопада.

Чемпіонат світу 2022
Іспанія – Коста-Рика – 7:0
Голи: Ольмо, 11, Асенсіо, 21, Торрес, 31, 54, Гаві, 74, Солер, 90, Мората, 90+2.