ЧС-2022. Німеччина програла Японії, пропустивши двічі наприкінці матчу

ЧС-2022. Японія перемогла Німеччину 2:1.

Збірна Японії несподівано перемогла Німеччину з рахунком 2:1 у першому турі чемпіонату світу.

Бундестім вийшла вперед на 33-ій хвилині – Гюндоган впевнено реалізував пенальті. Після цього у Німеччини регулярно виникали моменти, але подвоїти свою перевагу підопічним Фліка не вдалось.

Натомість Японія почала набирати оберти вже у середині другого тайму. На 73-ій хвилині Нойєр видав божевільний сейв, потягнувши удар Дзюні Іто. Але вже за 2 хвилини Ріцу Доан зрівняв рахунок, а ще за 8 хвилин Такума Асано приніс своїй команді перемогу.

Ця поразка для збірної Німеччини вже третя в останніх чотирьох матчах групового етапу чемпіонатів світу. Також Бундестім пропускає в четвертій грі поспіль на мундіалях. В останнє німці зіграли на нуль у фіналі ЧС-2014, коли стали переможцями.

У наступному турі збірна Японії зустрінеться з Коста-Рикою, а Німеччина зіграє проти збірної Іспанії. Поєдинки 2-го туру у групі E відбудуться 27 листопада.