Анонс 4 туру УПЛ
2023 Aug 17, 15:54 ПП
4 хвилин читання

18 серпня стартує 4 тур УПЛ. Анонс головних матчів туру та де дивитись поєдинки УПЛ – в матеріалі Setanta Sports.

19:00. “Кривбас” – “Шахтар”

Хто виявиться сильнішим “Зоря” чи “Олександрія”?

Ці два колективи вважаються одними з головних претендентів на єврокубкові позиції за підсумками чемпіонату. У літнє міжсезоння колективи значно змінились та наразі демонструють нестабільну гру. Можливо, саме цей очний поєдинок має показати, хто все ж має більші перспективи у поточному сезоні.

Що “Зоря”, що “Олександрія” не вразили у перших двох турах, але здобули протилежні результати. Підопічні Ротаня перемогли “Металіст 1925” та “Кривбас” з мінімальним рахунком завдяки голам у першому таймі, але не продемонстрували у цих матчах нічого видатного. Забивши м’яч олександрійці більше концентрувались на власному захисті та володінні м’ячем, але ніяк не на атаках.

А ось останній поєдинок проти “Шахтаря” виявився іншим. “Гірники” переграли суперника у першому таймі, забивши 2 голі, і “Олександрія” вперше у сезоні була змушена відіграватись. Можливо саме тому другий тайм у виконанні підопічних Ротаня був дуже якісним. Олександрійці змусили чинного чемпіона України діяти переважно від захисту та змогли відіграти 1 гол та навіть могли вирвати нічию.

“Зоря” ж програла у перших турах “Руху” (1:2) та “Кривбасу” (1:3). Команда Лалатовича ніби і непогано починала поєдинки, забивала першою, але по ходу матчів солідно здавала у швидкості та самовіддачі, що і вплинуло на результат.

Свою першу перемогу в поточному сезоні УПЛ луганці здобули у минулому турі проти “Ворскли”. “Зоря” знову провела чудовий перший тайм та могла забивати не один гол у ворота суперника, але після перерви знову не вистачило фізичних кондицій. Проте це не завадило команді Лалатовича вирвати перемогу з рахунком 2:1.

Чи продовжить “Рух” переможну ходу?

“Жовто-чорні”, напевно, одне з головних відкриттів поточного чемпіонату. Хоча ми прогнозували, що львів’яни будуть боротись за єврокубки у цьому сезоні. У “Руха” три перемоги у трьох поєдинках та заслужене перше місце у турнірній таблиці.

Молода команда Віталія Пономарьова діє дуже впевнено, гарно підготовлена фізично та має чудовий кадровий потенціал. “Рух” часто нарощує швидкості після перерви та здобуває результат. А індивідуальні якості Юрія Климчука та Іллі Квасниці потребують особливої уваги.

Наступний суперник “Колос”, який у цьому сезоні ще також не програвав та йде на другій сходинці у турнірній таблиці з сімома очками у трьох поєдинках. І головна інтрига цього протистояння – чи вистачить стабільності та майстерності молоді “Руху” в поєдинку проти дисциплінованої команди Ярослава Вишняка.

“Шахтарю” з кадровими проблемами під силу переграти “Кривбас”?

“Гірники” не надто впевнено розпочали сезон, втративши очки вже у другому турі проти “Вереса”. Так, на гру повпливало вилучення Бондаренка, але чемпіон України повинен навіть вдесятьох здобувати результат, перемагаючи по ходу матчу. “Шахтар” міг втрачати очки навіть у попередньому турі проти “Олександрії”, адже значно поступався супернику у другому таймі та міг поплатитись за це.

Проте такій грі донеччан є просте пояснення – великі кадрові проблеми, які, щоправда, частково вирішились вже перед цим туром. Завершилась дискваліфікація Ярослава Ракицького, Артема Бондаренка та Віктора Корнієнко. Проте гравців, які не можуть зіграти, все одно вистачає. Це Георгій Судаков, Юхим Конопля, Іван Петряк та Мар’ян Швед.

У найближчому турі “гірники” зустрінуться з міцним “Кривбасом”, від якого багато хто очікує боротьби за єврокубки. За три стартові тури команда Вернидуба вже набрала 6 очок. І головне питання – чи під силу ослабленому “Шахтарю” перемогти криворіжан.

Де дивитись УПЛ?

Як і минулого сезону більшість поєдинків транслюватимуться на Setanta Sports. Зокрема домашні матчі “Шахтаря”, “Оболоні”, “Колоса”, “Полісся”, “Ворскли”, “Олександрії”, “Металіста-1925”, “Чорноморця”, “Миная”, “Вереса”, ЛНЗ та “Кривбаса”.

У 4 турі Setanta Sports покаже 5 поєдинків УПЛ. Підписуйтесь на OTT-платформу Setanta Sports, аби не пропустити найцікавіші поєдинки нового сезону УПЛ.