2023 Aug 14, 21:22 ПП

Матч “Шахтар“ – “Олександрія“ закривав програму 3-го туру УПЛ. “Гірники“ впевнено почали гру, забивши двічі, і довели справу до перемоги (2:1).

“Шахтар“ – “Олександрія“

“Шахтар” знову провів неоднозначний матч, проте цього разу зміг здобути 3 очки. Як і у грі з “Вересом”, команда суттєво здала після перерви. Але якщо тоді це можна було пояснити вилученням, то сьогодні знайти раціональну причину досить складно.

“Гірники” дуже активно почали гру, забивши вже на 8 хвилині. Це Гочолейшвілі навісив на дальній кут воротарського майданчика, куди набіг вільний Сікан. Але ще до цього “Шахтар” мав два дуже гострих моменти, які не реалізували Криськів і Траоре.

Буркінієць виправився після півгодини ігрового часу. Цього разу Гочолейшвілі зі свого правого флангу навісив у центр штрафного, а Траоре потужно пробив головою. 2:0 і гру майже зроблено.

Після перерви маятник хитнувся в іншу сторону. “Олександрія” перехопила ініціативу і мало не замахнулася на камбек. В середині тайму Скорко один м’яч вдіграв, після чого номінальні гості створили ще кілька моментів і навіть могли заробити пенальті, але арбітр вирішив, що дотик руки Келсі до м’яча не вплинув на епізод.

Наприкінці “Шахтар” відверто відбивався і ледь втримав мінімальну перевагу. Тепер “гірники” з сімома очками займають третє місце в таблиці, поступаючись тільки “Руху” (100%-й результат) і “Колосу” (єдина команда без пропущених голів). У “Динамо” 6 очок і одна гра в запасі.

УПЛ. 3 тур

14 серпня

“Шахтар“ – “Олександрія“ – 2:1
Голи: Сікан, 8, Траоре, 31 – Скорко, 60

Вже в п’ятницю, 18 серпня, матчем ЛНЗ – “Полісся” розпочнеться наступний тур УПЛ. Цей поєдинок, а також інші матчі туру в прямому етері дивіться на ОТТ-платформі Setanta Sports. Оформлюйте підписку на платформу setantasports.com, щоб не пропустити матчі УПЛ і найсильніших ліг Європи.