ЧС-2022. Фюллькруг рятує Німеччину, а Хорватія вибиває Канаду з турніру

ЧС-2022. Німеччина зіграла внічию з Іспанією | Setanta Sports

Німеччина та Іспанія зіграли внічию, Коста-Рика перемогла Японію, Марокко – Бельгію, а Хорватія розтрощила Канаду. Огляд найцікавішого на чемпіонаті світу за 27 листопада.

Коста-Рика несподівано перемогла Японію та закрутила інтригу у групі E

Перший тайм матчу пройшов за рівної гри та абсолютно без моментів. Здавалось, на нас чекає чергова нульова нічия. Проте у другому таймі збірна Японії увімкнулась та почала створювати моменти. Але не шукайте логіки у футболі, єдиний м’яч у грі забила Коста-Рика.

Костариканці використали єдиний свій момент у зустрічі та перемогли. Ба більше, для Коста-Рики це стало єдиним ударом у площину воріт за два поєдинки. У першому матчі команда з Центральної Америки програла Іспанії 0:7 і взагалі не била по воротах.

Перемога Коста-Рики досить сильно закрутила інтригу у групі E, адже усі команди перед останнім туром можуть як вилетіти, так і пройти далі. У третьому турі Коста-Рика зустрінеться з Німеччиною, а Японія зіграє з Іспанією. Матчі заплановані на 1 грудня.

Чемпіонат світу 2022
Група E, 2 тур
Японія – Коста-Рика – 0:1
Гол: Фуллер, 81.

Марокко – в лідерах групи F після перемоги над Бельгією

Бельгія була фаворитом у матчі проти Марокко, але на чемпіонаті світу вже було багато несподіванок і цей матч також став таким. За грою африканська збірна не поступалась своєму європейському супернику. Ще у першому таймі Зієш відзначився голом, але з офсайда.

А ось у другій половині гри марокканці відзначились двічі вже з гри. На 73-ій хвилині забив Ромен Саїсс, а вже у додатковий час, коли Бельгія пішла великими силами відіграватись, крапку у матчі поставив Закарія Абухляль.

Після цієї перемоги Марокко має в активі 4 очки та перебуває серед лідерів групи F. У останньому турі африканська збірна зіграє проти Канади, де їм буде достатньо зіграти внічию. А ось Бельгії для виходу у плей-оф 1 грудня потрібно перемагати Хорватію.

Група F, 2 тур
Бельгія – Марокко – 0:2
Голи: Саїсс, 73, Абухляль, 90+2.

Канада втратила шанси на вихід в плей-оф після поразки Хорватії

Перед матчем головний тренер Канади Джон Хердман сказав, що його команда збирається піти та “жахнути” Хорватію. Перші хвилини матчу змусили повірити у ці слова, адже Альфонсо Девіс забив найшвидший гол цього ЧС на 2-ій хвилині. Але ще до перерви хорвати відігрались та вийшли вперед завдяки голам Крамарича та Ліваї.

Поєдинок проходив на зустрічних курсах з великою кількістю моментів. У воротах Хорватії кілька чудових сейвів виконав Лівакович. Але все ж підопічні Златко Далича мали більше моментів, аби відзначитись, що вони і зробили. У другому таймі Крамарич відзначився дублем, а вже у додатковий час хорвати реалізували вихід 2 в 1 з голкіпером Канади.

Після цієї поразки у канадців залишається 0 очок і вони вже втратили шанси на вихід у плей-оф чемпіонату світу. Хорватія ж з 4 очками очолює групу F разом з Марокко.

Хорватія – Канада – 4:1
Голи: Крамарич, 36, 70, Лівая, 44, Маєр, 90+4 – Девіс, 2.

Німеччина зіграла внічию з Іспанією та зберігає шанси на вихід у плей-оф

Події на футбольному полі виправдали вивіску поєдинку. Команди створили багато моментів, а вперше м’яч у воротах опинився ще у першому таймі. Щоправда, Рюдігер забивав з офсайда.

Перший чистий гол у матчі забив Мората на 62-ій хвилині – всього через 8 хвилин після виходу на заміну. Німеччина врятувалась лише на 83-ій. Голом відзначився Фюллькруг, який ще минулого сезону грав у другій бундеслізі, а зараз є найкращим бомбардиром елітного дивізіону Німеччини.

Після цього матчу у Німеччини 1 заліковий пункт і у питанні виходу в плей-оф не все залежить від них. Команді Фліка в останньому турі потрібно перемагати Коста-Рику та сподіватись, що Іспанія переможе Японію.

Іспанія – Німеччина – 1:1
Голи: Мората, 62 – Фюллькруг, 83.