Кубок Англії. МЮ пройшов “Фулгем” в матчі з 3 вилученнями

19 березня відбулись 3 поєдинки Кубка Англії. “Манчестер Юнайтед”, “Брайтон” та “Шеффілд” пройшли далі.

У матчі “Манчестер Юнайтед” та “Фулгема” команди лишили все найцікавіше на другий тайм. На 50 хвилині Митрович вивів свою команду вперед ударом з близької відстані після серії рикошетів.

А на 70 хвилині стався визначальний момент у грі. Санчо вийшов віч-на-віч з голкіпером, обіграв його та пробив по воротах, але там опинився Вілліан. Рефері за допомогою VAR вирішив, що хавбек зупинив м’яч рукою, назначив пенальті та показав червону картку бразильцю. Перед цим вилучення за емоції отримав і головний тренер “Фулгема” Марку Сілва, а вже згодом і Митрович почав емоційно розмовляти з рефері, через що теж покинув поле.

“Фулгем” залишився в дев’ятьох та без головного тренера на лаві. Фернандеш реалізував пенальті, а ще за 2 хвилини Забітцер ударом п’ятою вивів МЮ вперед. Крапку у матчі на 90+6 хвилині поставив той же Фернандеш – 3:1.

У інших матчах “Шеффілд” забив двічі наприкінці матчу та вирвав путівку у півфінал у “Блекберна” – 3:2. А “Брайтон” без проблем здолав “Грімсбі” – 5:0. Нагадаємо, що раніше “Манчестер Сіті” розтрощив “Бернлі” – 6:0.

У півфіналі Кубка Англії “Манчестер Сіті” зустрінеться з “Шеффілдом”, а “Манчестер Юнайтед” зіграє з “Брайтоном”.

Кубок Англії, 1/4 фіналу

19.02.2023

Шеффілд” – “Блекберн” – 3:2
Голи: Галлахер, 28 (аг), Макберні, 81, Дойл, 90+1 – Бреретон, 21 (пен.), Смодіч, 60

Брайтон” – “Грімсбі” – 5:0
Голи: Ундав, 6, Фергюсон, 51, 70, Марч, 82, Мітома, 90

“Манчестер Юнайтед” – “Фулгем” – 3:1
Голи: Фернандеш, 75 (пен.), 90+6, Забітцер, 77 – Митрович, 50
Вилучення: Вілліан, 72 (“Фулгем”), Митрович, 72 (“Фулгем”)