Кубок Англії. “Манчестер Юнайтед” вибив “Евертон”

“Манчестер Юнайтед” переміг “Евертон” у 1/32 Кубка Англії з рахунком 3:1. Віталій Миколенко не використав можливість зрівняти рахунок.

Команда Тен Гага вийшла вперед вже на старті поєдинку. Антоні замкнув простріл Рашфорд на дальній стійці. Віталій Миколенко, який тримав бразильця, змістився в центр та залишив Антоні самого. Вже за 10 хвилин “Евертон” зрівняв рахунок стараннями Коуді.

“Манчестер Юнайтед” знову вийшов вперед вже на старті другого тайму. Рашфорд прострілив, а Коуді зрізав м’яч у власні ворота. На 64 хвилині Миколенко міг зрівнювати рахунок у зустрічі, але його удар вийшов не надто акцентованим.

На останніх хвилинах “іриски” усіма силами пішли в атаку. “Червоні дияволи” зловили суперника на контратаці, і Гарначо заробив пенальті, який реалізував Рашфорд. У підсумку 3:1 – “Манчестер Юнайтед” вийшов у 1/16 фіналу.

Кубок Англії, 1/32 фіналу
06.01.2023

“Манчестер Юнайтед” – “Евертон” – 3:1
Голи:
Антоні, 4, Коуді, 52 (аг), Рашфорд, 90+7 (пен.) – Коуді, 14.

Сьогодні у Кубку Англії відбудеться 21 поєдинок. Зокрема “Крістал Пелес” – “Саутгемптон”, “Тоттенгем” – “Портсмут”, “Мідлсбро” – “Брайтон”, “Брентофрд” – “Вест Гем”, “Шеффілд” – “Ньюкасл” та “Ліверпуль” – “Вулвергемптон”. Ці матчі в прямому етері ви можете подивитись на Setanta Sports.