ЛЄ. “Рома” і “Севілья” вийшли у фінал

18 травня визначились фіналісти Ліги Європи. “Рома” втримала перевагу над “Баєром”, а матч “Севілья” “Ювентус” розтягнувся на 120 хвилин.

“Севілья” – “Ювентус”

“Севілья” і “Ювентус подарували глядачам дуже яскравий та насичений півфінал, перемогу в якому відсвяткувала більш сильна команда. Іспанці мали вигравати ще перший матч, але через власну неуважність на останніх секундах втратили перемогу (1:1). У цьому поєдинку господарі грали ще агресивніше і настирніше, першими пропустили, проте знайшли в собі сили відігратись і дотиснути суперника.

Перший тайм пройшов на зустрічних курсах. “Ювентус”, який вийшов у занадто омолодженому складі (Гатті, Фаджолі, Ілінг, Кен), змушений був більше відбиватись. Проте рідкісні випади туринців були навіть гострішими за постійний тиск господарів. Щонайменше Ді Марія і Кен мали б реалізовувати свої моменти.

На початку другого тайму ініціативу захопив “Юве” і це знайшло своє відображення на табло. У звичайному епізоді два захисники “Севільї” на секунду втратили концентрацію, подарували Влаховичу вдалий відскок і той легко розібрався з Буну.

Після цього гості вирішили, що справу зроблено і опустилися захищати свої 1:0. Проте вже за кілька хвилин Сусо красивим дальнім ударом зрівняв рахунок і все довелося починати спочатку.

Але сили і натхнення на це залишились тільки у однієї команди. “Севілья” останні 20 хвилин провела в атаці, там же розпочала екстра-тайм і тільки після забитого гола почала вбивати час. “Ювентус” спробував переломити хід гри, але дрібні фоли, провокації і навіть заміни господарів нещадно відбирали у туринців секунду за секундою. В підсумку, “Севілья” втримала переможні 2:1 і вийшла у свій черговий фінал Ліги Європи.

“Баєр” – “Рома”

У другій парі “Рома” приїхала в Леверкузен захищати свої 1:0 і біль-менш впевнено зробила це. Римляни майже не ходили в атаку (один удар і 0.03 xG за матч), але і біля своїх воріт не допускали гольових епізодів. “Баєр” намагався брати кількістю моментів, а не їхньої якістю, і згодом змушений був перейти на дальні удари і безадресні навіси. Руй Патрісіу працював багато, проте дійсно неймовірних сейвів робити йому цього вечора не довелось.

“Рома” вистояла і в другому сезоні поспіль зіграє у фіналі єврокубка. Співчуваємо, якщо з усіх матчів вечора ви обрали для перегляду саме цей.

Ліга Європи, півфінал

19.05.2023

“Севілья” – “Ювентус” – 2:1 д.ч. (перший матч – 1:1)
Голи: Сусо, 71, Ламела, 95 – Влахович, 65

“Баєр” – “Рома” – 0:0 (перший матч – 0:1)

Фінал Ліги Європи “Севілья” – “Рома” пройде 31 травня в Будапешті. Початок матчу – о 22:00 за Києвом. Відзначимо також, що в паралельних матчах визначилися фіналісти Ліги конференцій.