ЛЄ. “Рома” перемогла “Баєр”, “Ювентус” вирвав нічию з “Севільєю”

Роман перемогла, Ювентус та Севілья зіграли внічию

11 травня відбулись перші півфінальні поєдинки Ліги Європи: “Рома” – “Баєр” та “Ювентус” – “Севілья”.

“Ювентус” – “Севілья”

Гості – королі Ліги Європи, які йдуть до перемоги вже у сьомому розіграші турніру. І у цьому поєдинку андалусійці забили першими. На 26 хвилині Окампос покотив у штрафний майданчик на Ен Несірі, а той спокійно переграв голкіпера несильним ударом в протихід.

Після цього епізоду гра була здебільшого рівною до останніх хвилин другого тайму, коли “Ювентус” все ж таки побіг вперед, аби здобути нічию на власному полі. І їм це вдалось. Вже на останніх секундах компенсованого часу туринці заробили кутовий, після якого фактично занесли м’яч у ворота.

Отож, нічия 1:1, яка додає інтриги у протистояння “Ювентуса” та “Севільї”. Вирішальний півфінальний поєдинок між цими командами відбудеться 18 травня, початок матчу – о 22:00.

“Рома” – “Баєр”

Друга півфінальна пара була також досить рівною. На початку перевага була за німцями, тоді вони і завдали свій єдиний удар у площину воріт суперника. Проте вже на 19 хвилині Рожер Ібаньєс міг виводити “Рому” вперед – Лукаш Градецький виконав чудовий сейв та врятував свою команду.

А єдиний гол у матчі підопічні Моурінью забили у другому таймі. Едоардо Бове чудово зіграв на добиванні після того, як удар Абрахама відбив Градецький. Отож, перемога “Роми” 1:0 у домашньому поєдинку дають непогані шанси на вихід у фінал. Матч-відповідь відбудеться 18 травня.