Ліга Європи. “Барселона” та МЮ залишають інтригу

У 1/16 Ліги Європи відбулись перші поєдинки 1/16 фіналу. “Барселона” та “Манчестер Юнайтед” зіграли внічию.

Вивіска “Барселона” – “Манчестер Юнайтед” більше виглядає на плей-оф Ліги чемпіонів, але команди зустрічаються на першій весняній стадії Ліги Європи.

Команди відклали всі результативні дії на другий тайм, хоча і в першому створили кілька небезпечних моментів. Спершу вперед вийшла “Барселона” – Маркос Алонсо замкнув на дальній стійці подачу з кутового на 50 хвилині.

“Манчестер Юнайтед” відповів двома голами протягом 10 хвилин. Вже на 52-ій Рашфорд забив свій черговий гол з гострого кута. А на 59-ій Жуль Кунде відправив м’яч у власні ворота після серії рикошетів.

“Блаугранас” все ж зрівняли рахунок – Рафінья пробив з дальньої відстані, а Левандовський дезорієнтував голкіпера – 2:2. Матч завершився внічию, але варто відзначити активність “Барселони” на останніх хвилинах – команда Хаві мала більше бажання перемогти.

У інших матчах “Шахтар” переміг “Ренн” з рахунком 2:1, “Зальцбург” мінімально обіграв “Рому”, а “Аякс” та “Уніон” голів не забивали.