Результати Євро-2023 U21
2023 Jun 29, 11:39 ДП
3 хвилин читання

28 червня відбулись поєдинки третього туру групового етапу у квартетах C та D. Англія перемогла Німеччину, Італія програла Норвегії та інші результати.

Англія U21 – Німеччина U21

Перед початком матчу Англія вже забезпечила собі вихід з групи, а ось шанси Німеччини на продовження турніру були мінімальним. І вже на стартових хвилинах зустрічі британці продемонстрували свою перевагу. Ремзі віддав розрізну передачу на Арчера, той втік від захисників та відкрив рахунок.

Попри забитий м’яч англійці не зупинялись і мали не одну нагоду подвоїти перевагу. Одну все ж вдалось реалізувати. На 21 хвилині під час контратаки Елліотт отримав багато вільного простору, самотужки протягнув м’яч та забив у дальній кут.

Атаки ж німців у першому таймі були напрочуд невдалими. Кілька нагод мав Кевін Шаде, але спершу його удар головою відбив голкіпер, а згодом удар з гострого кута пройшов повз дальню стійку.

У другому таймі мало що змінилось, англійці мали гостріші нагоди, аби зробити рахунок розгромним. А ось німці практично не мали шансів. Лише на останніх хвилинах гри небезпечно пробивав Бекер, але його удар потягнув Траффорд.

Відтак перемога англійців 2:0. “Три леви” стали єдиною командою, яка здобула усі 9 очок у групі та не пропустила жодного голу. Німеччина ж з 1 очком посіла останнє місце у квартеті. У іншому матчі Ізраїль досить несподівано переміг Чехію та також вийшов у чвертьфінал.

Швейцарія U21 – Франція U21

Поєдинок розпочався досить рівно без небезпечних нагод з боку команд. Але вже на 16 хвилині французи заробили пенальті, який реалізував Гуїрі. Після пропущеного голу швейцарці активізувались та створили кілька небезпечних нагод. На 35 хвилині Ндоє зрівняв рахунок у матчі після чудової комбінації.

Другий тайм розпочався з переваги швейцарців, але їх вистачило ненадовго, вже за 10 хвилин Франція перехопила ініціативу і пішли забиті м’ячі. На 65 хвилині після обрізки суперника забив Барколя, ще за 11 хвилин забив Шеркі, а на 81-ій Какре встановив остаточний рахунок у матчі.

Франція стала другою командою на турнірі, яка не втрачала очки на груповому етапі. Швейцарці ж попри поразку вийшли в чвертьфінал з другого місця завдяки перемозі Норвегії над Італією у паралельному матчі.

Усі чвертьфінальні пари Євро-2023 U21

За результатами групового етапу молодіжна збірна України, яка посіла у групі B друге місце, зіграє проти першого місця квартету D – збірної Франції. Цей матч відбудеться 2 липня, початок о 22:00.

Промокод на підписку Setanta Sports

Ловіть літні промокоди на знижку від Setanta Sports! З промокодом SUM30 ви отримаєте знижку у 30% на місячну підписку на OTT-платформу setantasports.com. А з промокодом SUM40 – 40% на 2 місяці. Пропозиція доступна до 30 червня як для нових, так і для активних користувачів.