Результати Євро-2023 U21
2023 Jun 26, 14:30 ПП

25 травня відбулись поєдинки другого туру Євро-2023 U21 у групах C та D. Німеччина поступилась Чехії, Англія та Франція свої матчі виграли.

Англія U21 – Ізраїль U21

Англія грала у класичному для себе стилі з акцентом на володінні м’ячем. Команда “трьох левів” стабільно атакувала, а одна з комбінацій на перших хвилинах завершилась незарахованим голом. Проте вже на 15 хвилині Гордон забив чистий м’яч головою після навісу з флангу.

У другому таймі Англія продовжила володіти м’ячем та створила ще кілька небезпечних нагод. На 68 хвилині після тривалої комбінації Сміт-Роу наважився на удар з-за меж штрафного та влучив прямо в кут воріт суперника.

Перемога 2:0 забезпечила Англії вихід у плей-оф молодіжного Євро-2023. Нагадаємо, що у першому матчі британці перемогли Чехію. У Ізраїля залишаються невеликі шанси на проход далі, але не все залежить від них.

Чехія U21 – Німеччина U21

Німці, які у першому турі несподівано зіграли внічию з Ізраїлем, почали матч проти Чехії досить активно. Німеччина часто била здалеку – подекуди неточно, а в певних моментах суперника рятував голкіпер. Варто відзначити, що у Чехії також були моменти, і на відміну від німців вони один реалізували. На 33 хвилині вибігли у стрімку контратаку, яку завершив Сейк.

У другому таймі перевага Німеччини стала ще більшою, і Ярош виконав ще кілька чудових сейвів. Але на 70 хвилині Штіллер все ж зрівняв рахунок у матчі. Німці намагались вирвати перемогу, але натомість пропустили на останніх хвилинах. Після кутового та рикошету переможний гол чехів забив Вітік.

Італія Обіграла Швейцарію, Франція перемогла Норвегію

У групі D також визначився перший чвертьфіналіст. Молодіжна збірна Франції мінімально здолала Норвегію завдяки голу Олісе на початку другого тайму.

Італія ж ледь не втратила перемогу над Швейцарією. Після першого тайму рахунок був 3:0 на користь італійців, проте суперник зміг відіграти два голи у другій частині зустрічі.

Промокод на підписку Setanta Sports

Ловіть літні промокоди на знижку від Setanta Sports! З промокодом SUM30 ви отримаєте знижку у 30% на місячну підписку на OTT-платформу setantasports.com. А з промокодом SUM40 – 40% на 2 місяці. Пропозиція доступна до 30 червня як для нових, так і для активних користувачів.