2023 Jun 24, 23:20 ПП
3 хвилин читання

Україна U21 виграла матч другого туру молодіжного чемпіонату Європи проти Румунії і забронювала собі місце в 1/4 фіналу.

Румунія U21 – Україна U21 – 0:1

Руслан Ротань випустив на другий тур майже той самий склад, що і 3 дні тому. Єдина зміна – поява Георгія Судакова, якому потрібно було трохи відпочити після трьох матчів за основну збірну. Півзахисник “Шахтаря” своїми розумними передачами загострив гру молодіжки, але відбулось це далеко не одразу.

Старт поєдинку Україна U21 фактично провалила. Наша команда дуже незграбно грала в обороні і допустила одразу кілька потенційно гольових моментів. На щастя, румуни нас щоразу пробачали, спрямовуючи м’яч будь-куди, тільки не у ворота.

Українці почали відповідати десь посеред тайму. Один тільки Кащук тричі тікав віч-на-віч з голкіпером, але перші два удари були занадто слабкими для Тирновану, а останній постріл виявився неточним.

Після перерви ініціативою володіла вже збірна України, а румуни зрідка відповідали небезпечними випадами. Розв’язки довелося чекати до самісінького кінця, коли свіжий Брагару прорвався по лівому флангу, прострілив від лицьової лінії і румунський захисник Віктор Дікан елегантно п’яткою зрізав м’яч у свої ворота.

А перед самим фінальним свистком збірну України підвів Владислав Ванат. Форвард “Динамо” не стримав емоцій і побачив перед собою червоне світло за сутичку із суперником. На щастя, матч третього туру вже нічого не вирішуватиме, тому дискваліфікація пройде непоміченою, але ж сам вчинок Ваната є неприпустимим, особливо в ситуації, яка цього не вимагала.

Ця перемога принесла нам не тільки 3 очки, але й достроково вивела збірну в плей-оф чемпіонату Європи. Іспанці також виграли свій другий матч (завдяки голу на 20-й секунді гри) і набрали 6 очок. У аутсайдерів групи румунів і хорватів очок немає, як і шансів на вихід у чвертьфінал. Останній тур визначить хіба що порядок команд у дуеті лідерів та парі невдах.

Огляд матчу Румунія – Україна

В групі А продовжують творити дива господарі турніру грузини. Вони відігрались з 0:2 проти Бельгії (у Цитаїшвілі – гол, у Гочолейшвілі – асист) і продовжують лідирувати у квартеті з чотирма очками. У бельгійців в активі 2 бали, як і у нідерландців, які також зіграли внічию з Португалією. Тепер щоб вийти у плей-оф Грузія має не програти Нідерландам або сподіватись на те що португальці не програють Бельгії.

Промокод на підписку Setanta Sports

Ловіть літні промокоди на знижку від Setanta Sports! З промокодом SUM30 ви отримаєте знижку у 30% на місячну підписку на OTT-платформу setantasports.com. А з промокодом SUM40 – 40% на 2 місяці. Пропозиція доступна до 30 червня як для нових, так і для активних користувачів.