2023 Jun 21, 22:02 ПП
3 хвилин читання

Молодіжна збірна України з перемоги стартувала на чемпіонаті Європи. Команда Руслана Ротаня перемогла однолітків з Хорватії.

Україна U21 – Хорватія U21 – 2:0

Руслан Ротань не став ризикувати здоров’ям гравців, які щойно приїхали з основної збірної, залишивши їх в запасі. Усіх, крім Анатолія Трубіна, який вийшов захищати ворота. Для голкіпера “Шахтаря” цей матч став четвертим за останні 10 днів.

Молодіжна збірна України з позиції сили почала матч і майже нічого не дозволяла супернику. Так тривало до середини першого тайму, коли наша команда відкрила рахунок. Кащук змістився зправа вздовж лінії штрафного майданчика, втік від чотирьох суперників і катнув м’яч у протихід воротарю.

Після цього гра різко змінилася. Хорвати ніби прокинулись і увімкнулись у гру по-справжньому. З’явились перші моменти біля воріт Трубіна, проте Анатолій спокійно витягував ці дальні удари. Одна з атак хорватів обернулась нашим гострим випадом, але Кащук не зміг приборкати геніальну передачу Бондаренка і вкрав у самого себе вихід віч-на-віч з голкіпером.

Олексій виправився на старті другого тайму, коли до свого гола додав ще й асист. Кащук з правого флангу навісив на лінію воротарського майданчика, а Сікан головою переправив м’яч у сітку.

На цьому молодіжна збірна України зупинилася і весь другий тайм відбивалась від постійних атак Хорватії. Підопічні Драгана Скочича створили чимало моментів і награли щонайменше не один гол, але Трубін тягнув майже все. А коли і голкіпер був безсилий, за нас зіграла поперечина (Лука Стойкович ще довго згадуватиме свій промах по порожніх воротах).

Україна виграла 2:0 і в хорошому настрої готується до матчу з господарями турніру румунами (24 червня). Перемога в ньому майже гарантує нам вихід у чвертьфінал.

Голи: Баена, 55, Міранда, 62, Гомес, 90+5

Серед результатів першого ігрового дня відзначимо несподівану перемогу інших господарів турніру грузинів над португальцями. Гіо Цитаїшвілі, який 4 роки тому виграв чемпіонат світу U-20 разом із Кащуком і Сіканом, відзначився двома асистами.

В группі ж України Іспанія очікувано розгромила Румунію з рахунком 3:0. Голами відзначились Алекс Баена, Хуан Міранда та Серхіо Гомес.