Результати Євро-2023 U21
2023 Jun 23, 14:13 ПП
3 хвилин читання

22 червня відбулись матчі першого туру молодіжного Євро-2023 у групах C та D. Франція обіграла Італію 2:1, Англія перемогла Чехію 2:0.

Франція U21 – Італія U21

Поєдинок одних з фаворитів молодіжного Євро був досить рівним та яскравим. У першому таймі обидві команди мали хороші моменти. Італійці могли виходити вперед на 20 хвилині, але Шевальє врятував свою команду після удару головою.

А вже за декілька хвилин забили французи. У позиційній атаці П’єр Калулу прострілив у штрафний, де Калімуендо дотиком п’яти відправив м’яч через ноги захисника у дальній кут воріт. Італія відігралась ще до перерви: Тоналі навісив зі штрафного, а Пеллегрі ударом головою зрівняв рахунок.

На старті другого тайму Калулу рукою заблокував удар суперника у власному штрафному майданчику, але арбітри не помітили порушення правил. Нагадаємо, що система ВАР на Євро U21 не застосовується. За кілька хвилин вже Ровелла поклав руки на спину супернику, після чого той впав у штрафному Італії – також без 11-метрового.

На 62 хвилині французи вибігли у стрімку контратаку, скористались помилкою захисника та зробили рахунок 2:1 на свою користь. Після цього перевага була на стороні Італії. Наприкінці матчу Шевальє здійснив 3 чудових сейви протягом кількох секунд та врятував для своєї команди перемогу.

Чехія U21 – Англія U21

Англія у матчі з Чехією повністю володіла ініціативою та могла виходити вперед вже на старті матчу, проте Мадуеке влучив у поперечку. Команда “трьох левів” багато грала через пас, зокрема і при виході з оборони, хоч і подекуди це призводило до небезпечних обрізок. Попри перевагу, англійцям так і не вдалось забити у першому таймі.

А ось вже на початку другого рахунок у матчі відкрив Ремзі, який обігрався в стіночку з Гордоном, пройшов кількох захисників та пробив у дальній кут. Чехія намагалась відігратись та мала кілька моментів, але вже у компенсований час пропустила вдруге. Сміт-Роу на дальній стійці замкнув передачу партнера.

Вилучення: Баде, 83 (Франція)

Нагадаємо, збірна України U21 розпочала шлях на чемпіонаті Європи з перемоги над Хорватією 2:0. У другому турі підопічні Ротаня зіграють проти Румунії, цей матч відбудеться 24 червня.