Євро-2023 U21. Португалія перемогла Бельгію, Грузія виграла групу

Результати Євро-2023 U21

27 червня відбулись завершальні матчі групового етапу молодіжного Євро-2023 у квартетах A та B. Португалія виграла Бельгію, Грузія зіграла внічию з Нідерландами.

Нідерланди U21 – Грузія U21

Група A перед останнім туром була найнепередбачуванішою, адже кожна з команд могла як вийти у плей-оф, так і покинути турнір. Але головний аутсайдер квартету – збірна Грузії – знову зміг всіх здивувати і у підсумку виграти свою групу.

У матчі проти Нідерландів господарям турніру доводилось здебільшого захищатись. І у перші хвилини грузинам відверто пощастило, коли м’яч від стійки прокотився майже по лінії воріт.

Але все вирішилось наприкінці першого тайму. Давіташвілі взяв гру на себе, пройшов кількох опонентів, вийшов на ударну позицію та відкрив рахунок у матчі. Відповідь нідерландців не забарилась. На останній компенсованій хвилині під час навали на ворота суперника Тейлору вдався удар під дальню стійку.

У другому таймі нідерландці продовжили атакувати та завдали 12 ударів по воротах суперника, але жоден з них не був у площину. Грузія ж мала свій шанс вирвати перемогу на останніх секундах, коли голкіпер пішов на стандарт, але замість контратаки Гочолейшвілі вирішив пробити зі своєї частини поля.

У підсумку нічия 1:1. Грузія знову не програла і з однією перемогою та двома нічиїми виграла групу A. Нідерланди ж з трьома нічиїми в активі посіли третє місце у квартеті.

Португалія U21 – Бельгія U21

У іншому поєдинку групи A Португалія зустрілась з Бельгією, і обидвом командам потрібна була лише перемога для 100% виходу в плей-оф. У першому таймі гра була досить рівною і обидві команди мали можливості вийти вперед. Проте вирішення долі матчу все ж відклали на другий тайм.

І на 56 хвилині португальці вийшли вперед. Невес в дотик сильно пробив у ближній кут після подачі з флангу. Бельгійці відігрались вже через 9 хвилин. Вертессен буквально заніс м’яч у ворота після сильної подачі. Рахунок був хитким, але все ж ближчими до перемоги були португальці. Саме вони і забили вже на останній хвилині основного часу з пенальті.

Перемога 2:1 принесла збірній Португалії друге місце у групі з 4 очками та путівку у чвертьфінал Євро-2023. Бельгія ж з двома пунктами опустилась на четверту сходинку.

Іспанія U21 – Україна U21 – 2:2
Голи: Желізко, 49 (аг), Руїс, 90 – В’юнник, 43, Судаков, 81 (пен)

Румунія U21 – Хорватія U21 – 0:0

Нагадаємо, що у групі B Україна не змогла втримати перемогу над збірною Іспанії та все ж посіла друге місце у квартеті. А Хорватія та Румунія, у матчі який нічого не вирішував, зіграли внічию 0:0.

Промокод на підписку Setanta Sports

Ловіть літні промокоди на знижку від Setanta Sports! З промокодом SUM30 ви отримаєте знижку у 30% на місячну підписку на OTT-платформу setantasports.com. А з промокодом SUM40 – 40% на 2 місяці. Пропозиція доступна до 30 червня як для нових, так і для активних користувачів.