Україна U21 не втримала перемогу над Іспанією

Молодіжна збірна України на останніх хвилинах втратила можливість виграти матч, а з ним і групу B на Євро-2023.

Іспанія U21 – Україна U21

Обидва тренери вирішили грати в довгу і дали відпочити основним гравцям перед чвертьфіналом. У порівнянні з матчем проти Румунії свої місця у стартовому складі нашої команди зберегли тільки Вівчаренко і Криськів, а у іспанців така доля спіткала Сансета.

Оновлені склади зіграли злий жарт з обома суперниками, адже на початку гри на полі творився якийсь хаос. Іспанці не могли намацати свою гру і віддати кілька точних передач поспіль, а захисна ланка України на рівному місці привозила моменти, які реалізувати було легше, ніж схибити. На щастя, Нещерет якимось дивом витягнув обидва удари Камельйо з кількох метрів без супротиву. А коли Руслан наварив сам (викидаючи м’яч, влучив собі в ногу), на наш бік став литовський арбітр – він не зарахував гол іспанців через вигаданий фол на воротарі.

Україна U21 більше контролювала м’яч (59% володіння проти Іспанії!), але ніяк не могла конвертувати цю перевагу в моменти. Тільки наприкінці тайму Назаренко втік від суперника по правому флангу, протягнув м’яч метрів 40 і вирізав ідеальну подачу на В’юнника. Гол Богдана вивів “жовто-синіх” вперед  не тільки в цьому матчі, а й у групі загалом.

Після перерви іспанці одразу взяли м’яч під свій контроль, а збірна України допомогла їм швидко зрівняти рахунок.  Цього разу наші захисники вирішили не розраховувати на Камельйо, а зробили все самі – після небезпечного прострілу Сирота вибив м’яч у Желізка, після чого той опинився у воротах.

Надалі Іспанія конролювала хід матчу і утримувала потрібну їй нічию. Переломити хід подій наші хлопці змогли тільки після виходу основних гравців – Бражка, Кащука, Судакова і Сікана. Вони спочатку вирівняли гру, а ближче до кінця поєдинку створили, здавалось, переможний гол. Сікан намалював пенальті (знову великі питання до арбітра), а Судаков його реалізував.

Та були свої джокери і у іспанців. Автор найшвидшого голу на Євро-2023 Абель Руїс встиг зрівняти рахунок і подарувати своїй команді перше місце в групі В.

Огляд матчу Іспанія – Україна

Євро-2023 U21. Груповий етап

24.06.2023

Іспанія U21 – Україна U21 – 2:2
Голи: Желізко, 49 (аг), Руїс, 90 – В’юнник, 43, Судаков, 81 (пен)

Румунія U21 – Хорватія U21 – 0:0

Промокод на підписку Setanta Sports

Ловіть літні промокоди на знижку від Setanta Sports! З промокодом SUM30 ви отримаєте знижку у 30% на місячну підписку на OTT-платформу setantasports.com. А з промокодом SUM40 – 40% на 2 місяці. Пропозиція доступна до 30 червня як для нових, так і для активних користувачів.