АПЛ. “Тоттенгем” втратив перемогу над “Евертоном”

Тоттенгем та Евертон зіграли внічию

3 березня відбувся останній матч 29 туру АПЛ, у якому “Тоттенгем” та “Евертон” зіграли внічию 1:1.

Як проходив матч “Евертон” – “Тоттенгем”

Це був перший матч “Тоттенгема” після відходу Конте. У першому таймі гра була досить рівною та без особливо гострих моментів. Один з визначальних моментів у матчі – вилучення Дукуре на 58 хвилині. Гравець “Евертона” штовхнув Кейна в обличчя, за що і побачив перед собою червону картку.

В більшості “Тоттенгем” тиснути. Вже за 10 хвилин Майкл Кін порушив правила у власному штрафному майданчику проти Ромеро. Кейн впевнено розвів м’яч та Пікфорда по різних кутах та забив свій 22 гол в сезоні АПЛ.

На 88 хвилині Лукас Моура не встиг зіграти в м’яч та влучив у гомілкостоп гравця “Евертона”, за що отримав пряму червону картку. Команди знову грали у рівних складах. Вже через кілька хвилин Кін протягнув м’яч по центру та здалеку пробив у кут воріт, Льоріс навіть не встиг стрибнути – 1:1.

Як зіграв Миколенко?

Український захисник “Евертона” знову не потрапив у стартовий склад “ірисок”, але цього разу вийшов на поле на 76 хвилині матчу. За цей час Миколенко 5 разів відібрав м’яч, виконав три виноси та одне перехоплення, віддав 6 передач з точністю 86%, виграв 5 єдиноборств з 5 та одного разу заблокував удар.