АПЛ. “Тоттенгем” та МЮ зіграли внічию, “Ньюкасл” розбив “Евертон”

Тоттенгем та Манчестер Юнайтед зіграли внічию

Відбулись поєдинки 33 туру АПЛ: “Тоттенгем” – “Манчестер Юнайтед”, “Евертон” – “Ньюкасл” та “Саутгемптон” – “Борнмут”.

“Евертон” – “Ньюкасл”

Перший тайм був доволі сухим на моменти, проте “Ньюкаслу” все ж вдалось забити 28 хвилині. Вілсон вдало зіграв на добиванні після удару Жоелінтона. “Іриски” відповіли і своїм м’ячем вже у компенсований час, але Калверт-Льюїн опинився в положенні поза грою.

А ось у другому таймі суттєва перевага була вже на стороні “сорок”. На 72 хвилині Жоелінтон подвоїв перевагу своєї команди ударом головою, а ще за 3 хвилини Вілсон оформив дубль чудовим ударом у дев’ятку.

“Евертон” відіграв один м’яч завдяки “сухому листу” Макніла з кутового. Але вже у наступній атаці Ісак обійшов 4 гравців “ірисок” та фактично зробив гол для Мерфі. У підсумку – впевнена перемога “Ньюкасла” – 4:1.

“Тоттенгем” – “Манчестер Юнайтед”

Конкуренти у боротьбі за місце у Лізі чемпіонів видали досить видовищний поєдинок. У першому таймі “Манчестер Юнайтед” переважав суперника за моментами, що призвело до двох забитих голів. На 7 хвилині Санчо хитнув захисників на куту штрафного та влучно пробив у дальній кут. А вже наприкінці тайму Рашфорд на одинці вибіг в контратаку та подвоїв рахунок. Варто зазначити, що нагоди відзначитись були і у “Тоттенгема”, проте де Геа діяв надійно.

У другому таймі картинка гри дещо змінилась. “Манчестер Юнайтед” зменшив оберти, а “шпори” навпаки пішли в атаку та все ж зробили камбек. На 56 хвилині Порро в дотик пробив у дев’ятку воріт МЮ. Гості могли відразу ж відповісти, але удар Фернандеша взяла на себе поперечка. А на 79 хвилині Сон опинився сам на дальній стійці та замкнув передачу Кейна.