АПЛ. “Манчестер Сіті” розгромив “Арсенал”, “Челсі” знову програв

Манчестер Сіті переміг Арсенал

Відбулись поєдинки 33 туру АПЛ. У головних матчах ігрового дня зустрілись “Манчестер Сіті” та “Арсенал” і “Челсі” та “Брентфорд”.

“Вест Гем” – “Ліверпуль”

З початку матчу підопічні Клоппа взяли м’яч під свій контроль, але примудрились пропустити першими. Пакета на 12 хвилині пройшов кількох гравців суперника, обігрався в стіночку Антоніо та пробив у ближній кут. “Ліверпуль” відігрався вже за 6 хвилин: Гакпо чудово пробив здалеку прямо у кут воріт.

Мерсисайдці продовжили контролювати м’яч у другій половині гри та мали ігрову перевагу. Це призвело до гола на 67 хвилині. Матіп вистрибнув вище за суперників при подачі з кутового та встановив остаточний рахунок у матчі – 2:1.

“Челсі” – “Брентфорд”

“Сині” програли вже у 5 поєдинку поспіль. Команда Лемпарда нібито контролювала гру, але не створювала небезпечних нагод та пропустила на 37 хвилині. Аспілікуета зрізав м’яч у власні ворота після подачі з кутового.

У другому таймі “Челсі” ще більше закрив “Брентфорд” на його частині поля. Більшість часу “сині” проводили в атаці, але проблема зі створенням та реалізацією моментів залишається головною для “Челсі”. А ось “бджоли” реалізували свою нагоду. Після втрати м’яча від Мудрика “Брентфорд” провів швидкісну контратаку, яка завершилась голом Мбемо.

“Манчестер Сіті” – “Арсенал”

Головний матч ледь не усього розіграшу АПЛ не приніс інтриги. Команда Гвардіоли легко впоралась з “Арсеналом”, який виглядав приреченим у матчі з конкурентом за чемпіонство. Вже на 7 хвилині де Брюйне розібрався з захистом “канонірів” та дальнім ударом відкрив рахунок у матчі.

Деякий час “Арсенал” володів м’ячем та намагався підібратись до воріт суперника, але ефективних інструментів, завдяки яким це можна було би зробити, у “канонірів” не знайшлось. А ось “містяни” подвоїли перевагу ще до перерви. Стоунз головою замкнув подачу де Брюйне зі штрафного.

Невдовзі після початку другого тайму КДБ поховав усі надії “Арсенала” здобути результат. “Каноніри” обрізались в простій ситуації в центрі поля, а “містяни” в черговий раз розірвали оборону суперника, у підсумку де Брюйне пробив між ніг Голдінгу.

Вже після третього забитого м’яча “Сіті” віддали ініціативу “Арсеналу” та глибше сіли в оборону. Це призвело до гола Холдінга на 86 хвилині матчу. Проте вже у компенсований час забив Голанд, який протягом матчу змарнував кілька вбивчих нагод. Це вже 33 гол для норвежця у поточному сезоні АПЛ, таким чином Голанд побив рекорд Салаха за кількістю голів в одному розіграші чемпіонату.

Після цього матчу “Манчестер Сіті” скоротив відставання від “Арсенала” до 2 очок, проте у команди Гвардіоли залишається дві гри у запасі. У наступному турі “містяни” зійдуться з “Фулгемом” 30 квітня, а “Арсенал” зіграє проти “Челсі” 2 травня. Ці та інші матчі АПЛ можна буде подивитись на Setanta Sports.

АПЛ, 33 тур

26.04.2023

Ноттінгем” – “Брайтон” – 3:1
Голи: Гросс, 45+3 (аг), дос Сантос, 68, Гіббс-Вайт, 90+1 (пен.) – Буонанотте, 38

“Вест Гем” – “Ліверпуль” – 1:2
Голи: Пакета, 12 – Гакпо, 18, Матіп, 67

“Челсі” – “Бентфорд” – 0:2
Голи: Аспілікуета, 37 (аг), Мбемо, 68

Манчестер Сіті” – “Арсенал” – 4:1
Голи: де Брюйне, 7, 54, Стуонз, 45+1, Голанд, 90+5 – Голдінг, 86