АПЛ. “Астон Вілла” перемогла “Фулгем”, а “Вулвз” – “Пелес”

Астон Вілла перемогла Фулгем

Відбулись перші поєдинки 33 туру АПЛ. “Вулвергемптон” зіграв з “Крістал Пелес”, “Астон Вілла” – “Фулгем”, а “Лідс” зустрівся з “Лестером”.

“Вулвергемптон” – “Крістал Пелес”

Поєдинок сусідів по турнірній таблиці “Вулвергемптона” та “Крістал Пелес” був досить рівним та заслуговував завершитись внічию. Проте голи на початку та наприкінці матчу принесли “вовкам” впевнену перемогу 2:0.

Вже на 3 хвилині матчу в результаті метушні у штрафному майданчику після подачі з кутового, Йоахім Андерсен заштовхав м’яч у власні ворота. “Крістал Пелес” мав кілька моментів аби відігратись, але голкіпер суперника був на висоті.

Чого не скажеш про воротаря “орлів”. Вже у компенсований час Сем Джонстон відпустив далеко м’яч та вимушений був йти в підкат проти суперника, проте зіграв в ноги. Невеш впевнено реалізував пенальті.

“Астон Вілла” – “Фулгем”

У поєдинку заочних суперників у боротьбі за місця у єврокубках не було багато моментів, “Фулгем” взагалі майже нічого не створив, окрім моменту на першій хвилині. А ось “Астон Вілла” мала кілька нагод, одну з яких реалізувала на 21 хвилині.

Макгінн навісив на ближню стійку з кутового, а Тайлор Мінгс переправив м’яч головою у дальній кут воріт. Цей гол став єдиним у матчі. Після цієї перемоги команда Емері піднялась вже на 5 сходинку турнірної таблиці, маючи 54 очки в 33 іграх. “Фулгем” йде на 9 позиції з 45 пунктами у 32 матчах.