АПЛ. “Манчестер Сіті” здобув вольову перемогу над “Тоттенгемом”

У перенесеному матчі 7 туру АПЛ “Манчестер Сіті” переміг “Тоттенгем” з рахунком 4:2. На рахунку Мареза дубль.

Активні дії у матчі почались наприкінці першого тайму. Голанд мав два моменти, аби забити, але на заваді ставали то Льоріс, то влучність. А ось “Тоттенгем” свої два моменти реалізував. Спочатку Кулусевскі скористався помилкою захисників “Сіті” після високого пресингу “шпор”, а через кілька хвилин Емерсон опинився у потрібний час у потрібному місці та подвоїв рахунок.

У другому таймі “Сіті” домінував на футбольному полі. Вже на початку тайму чемпіон світу Альварес відіграв один м’яч після метушні у штрафному суперника. Вже на 53-ій рахунок став рівним, Голанд перервав свою безгольову серію. А ще за 10 хвилин Марез в одне обличчя зробив третій гол своєї команди.

“Тоттенгем” побіг відіграватись, аби врятувати бодай нічию, але замість цього отримав гольову контратаку на власні ворота. Лангле невдало прийняв м’яч після виносу від Едерсона, і цим сповна скористався Марез, оформивши дубль.

Команда Конте здобула лише 1 перемогу в останніх 5 матчах АПЛ. За втраченими очками “шпори” відстають від зони Ліги чемпіонів вже на 8 очок. “Сіті” скоротив відставання від “Арсенала” до 5 пунктів, але у “канонірів” ще матч в запасі.