АПЛ. “Ліверпуль” розтрощив “Лідс”

Ліверпуль знищив Лідс

Відбувся завершальний матч 31 туру АПЛ, у якому “Ліверпуль” переміг “Лідс” з рахунком 6:1.

“Лідс” – “Ліверпуль”

Мерсисайдці мали тотальну перевагу у володінні м’ячем у матчі проти “Лідса”. Але головний фактор такого результату – чудова реалізація від підопічних Клоппа. Вони використали фактично два моменти у першому таймі. Спершу “Ліверпуль” стрімко розірвав оборону суперника в три передачі – Салах – Трент – Гакпо. Останній забивав фактично у порожні ворота. Ще через кілька хвилин вже Салах хитнув захисника та подвоїв рахунок.

“Лідс” відіграв один гол на початку другого тайму. Сінністерра скористався помилкою Конате та перекинув Алісона. Але вже за 5 хвилин після чергового провалу у захисті “Лідса” Жота зробив рахунок 3:1. На 64 хвилині Салах обвідним ударом оформив дубль, а за 9 хвилин дубль оформив і Жота. Вже наприкінці матчу підсумковий рахунок встановив Нуньєс після чудової передачі Трента з глибини поля.