АПЛ. “Ліверпуль” переміг “Фулгем”, Голанд побив рекорд результативності

Ліверпуль та Манчестер Сіті перемогли

3 травня відбулось 2 поєдинки 34 туру АПЛ: “Ліверпуль” зіграв з “Фулгемом”, а “Манчестер Сіті” – з “Вест Гемом”.

“Ліверпуль” – “Фулгем”

“Ліверпуль” продовжує боротись за зону Ліги чемпіоні і у черговому турі зустрівся з “Фулгемом”. Не можна сказати, що команда Клоппа була на голову сильнішою за суперника, але все ж частіше створювала небезпечні нагоди. Проте гол мерсисайдці забили не в наслідок атаки. Нуньєс скористався помилкою захисника та заробив пенальті, який впевнено реалізував Салах.

За такого слизького рахунку у другому таймі, як “Ліверпуль” міг подвоїти свою перевагу, так і “Фулгем” зрівняти рахунок. Проте мерсисайдцям бракло влучності, а удар Вінісіуса з близької відстані відбив Аліссон. У підсумку – мінімальна перемога підопічних Клоппа.

Завдяки цьому результату “Ліверпуль” відривається від “Тоттенгема”, якого також здолав у попередньому поєдинку. У команди Клоппа 59 очок та 5 місце у турнірній таблиці. Попереду йде “Манчестер Юнайтед” з 63 пунктами та двома матчами у запасі.

“Манчестер Сіті” – “Вест Гем”

Господарям поля було доволі важко розкрити суперника у першому таймі. “Містяни” продемонстрували тотальне володіння м’ячем навколо штрафного майданчику суперника, але більшість ударів були повз ворота,  в інших випадках “Вест Гем” рятував Фабіанський або ж стійка.

Завдання “Сіті” полегшилось вже на початку другого тайму, коли Аке після стандарту відірвався від захисників на дальній стійці та забив головою. Розкривати оборону суперника стало легше. На 70 хвилині забив Голанд: Гріліш чудовою передачею вивів нападника віч-на-віч з голкіпером, а норвежець вправно перекинув Фабіанського. Вже наприкінці матчу Фоден зробив рахунок 3:0 ударом після розіграшу кутового.

Гол Голанда став вже 35-м для норвежця у поточному сезоні АПЛ, це новий рекорд чемпіонату. Нападник побив рекорд Ендрю Коула та Алана Ширера, які забивали по 34 м’ячі, ще коли у дивізіоні виступало 22 команди.

АПЛ, 34 тур

03.05.2023

Ліверпуль” – “Фулгем” – 1:0
Гол: Салах, 39 (пен.)

Манчестер Сіті” – “Вест Гем” – 3:0
Голи: Аке, 50, Голанд, 70, Фоден, 85

5 травня відбудеться ще один поєдинок АПЛ: “Брайтон” зустрінеться з “Манчестер Юнайтед” у перенесеному матчі 28 туру. Цю гру, як і інші поєдинки АПЛ у прямому етері можна переглянути на OTT-платформі Setanta Sports.