АПЛ. “Арсенал” впевнено переміг “Челсі”

Останній матч 34 туру АПЛ “Арсенал” – “Челсі” завершився переремогою команди Олександра Зінченка (3:1). Завдяки цьому “каноніри” повернулись на перше місце в турнірній таблиці.

“Арсенал” – “Челсі” – 3:1

Коли “Арсенал” вилетів з Ліги Європи більшість експертів сходились на думці, що це допоможе команді в боротьбі за чемпіонство в АПЛ. Календар став менш завантаженим, у той час як “Сіті” продовжував боротьбу в трьох турнірах.Та невдовзі лондонці видали серію з трьох дуже слизьких нічиїх, а вишенькою на торті став розгром від головного конкурента.

Тепер ініціатива в чемпіонській гонці повністю на боці “Ман Сіті”, але це не значить, що варто здаватись. “Арсенал” мав зібратись і здобути таку бажану перемогу, щоб задати правильний настрій на останні тури. “Челсі” підходив для цього завдання майже ідеально.

Команда Френка Лемпарда, яка програла останні 5 матчів, виходила на цю гру майже приреченою. Гравці в синій формі не вірили у свої сили, намагалися зіграти якомога безпечніше і раз-по-раз обирали неправильні рішення.

“Арсенал” ніби і не запропонував супернику нічого екстраординарного, але Зінченко і компанія чітко знали, за що вони борються, тому діяли значно агресивніше і акцентованіше.

Результат матчу визначила 15-хвилинка в середині першого тайму. Спочатку натовп захисників “Челсі” двічі дозволив Джаці передачею метрів на 20 поперек поля знайти самотнього Едегора в штрафному майданчику. А під час третього голу у воротарському (!) Кепи “Арсенал” створив більшість (4 проти 3) і заштовхав м’яч у ворота бідолашного іспанця.

Гол Мадуеке після перерви вдарив хіба що по впевненості Мудрика у своєму майбутньому, але аж ніяк не по “Арсеналу” (3:1). Команда Артети знову випередила “Ман Сіті”, маючи на дві гри більше, а “Челсі” програв шосту гру поспіль. Крім того, “сині” продовжили свою невдалу серію проти “канонірів” – лише одна перемога в останніх восьми матчах.

АПЛ, 34 тур

02.05.2023

Голи: Едегор, 18, 31, Жезус, 34 – Мадуеке, 65

Головний суперник “Арсенала” – “Манчестер Сіті” вже в середу зіграє один зі своїх перенесених поєдинків. “Містяни” зустрінуться з “Вест Гемом”. Дивіться матч “Манчестер Сіті” – “Вест Гем” в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports.