АПЛ. “Ліверпуль” здолав “Тоттенгем” на останніх секундах, “Ман Сіті” переміг “Фулгем”

Ліверпуль переміг Тоттенгем

Відбулись чергові поєдинки 34 туру АПЛ: “Фулгем” – “Манчестер Сіті”, “Ліверпуль” – “Тоттенгем” та інші.

“Фулгем” – “Манчестер Сіті”

Підопічним Гвардіоли не знадобилось багато часу, аби відкрити рахунок у зустрічі. Вже у першій атаці Хуліан Альварес заробив для своєї команди пенальті, який реалізував Голанд. Це вже 34 гол норвежця в цьому сезоні АПЛ.

“Містяни” продовжили домінувати та створювати моменти, але на 15 хвилині рахунок зрівняв “Фулгем”. Вілсон скинув головою на Вінісіуса після довгої передачі, а той влучно пробив у ближній кут.

“Манчестер Сіті” міг знову виходити вперед на 26 хвилині, але Лено перевів удар Гріліша у поперечку. Але вже за 10 хвилин Альваресу вдався чудовий дальній удар у дальню дев’ятку. Команда Гвардіоли мала ще кілька нагод забити, але зробити це не змогла.

Після цієї перемоги та звитяги у очному матчі з “Арсеналом” посеред тижня, “Манчестер Сіті” підіймається на 1 сходинку у турнірній таблиці. У команди Гвардіоли одне очко переваги над “канонірами” та гра в запасі.

“Ліверпуль” – “Тоттенгем”

“Ліверпуль” та “Тоттенгем”, які намагаються зачепитись за зону Ліги чемпіонів, видали справжній трилер в очному протистоянні. Вже класично для себе “шпори” провалили старт поєдинку. На 3 хвилині Трент виконав чудову діагональ на дальню стійку на Джонса, а той спокійно переграв Форстера. Ще за кілька хвилин “Ліверпуль” розірвав оборону суперника кількома передачами, що завершилось голом Діаса. А на 15 хвилині Салах реалізував пенальті, який заробив Гакпо, та зробив рахунок 3:0.

Після середини першого тайму “Тоттенгем” нарешті прийшов до тями. На 39 хвилині спершу Сон міг відзначатись, але ван Дейк виніс м’яч з пустих воріт. А вже у наступній атаці Кейн забив між ніг Алісону після подачі Перишича. “Шпори” продовжили тиснути у другому таймі і на 77 хвилині Сон реалізував вихід віч-на-віч та зробив рахунок 3:2.

А вже у компенсований час команди видали справжнє божевілля. На 90+3 хвилині Рішарлісон ударом головою зміг перекинути Алісона після подачі Сона зі штрафного. Але за кілька хвилин все зіпсував Лукас Моура, який віддав передачу на Жоту, а той забив у дальній кут. Перемога команди Клоппа 4:3.

Ліверпуль” – “Тоттенгем” – 4:3
Голи: Джонс, 3, Діас, 5, Салах, 15 (пен.), Жота, 90+4 – Кейн, 39, Сон, 77, Рішарлісон, 90+3

В понеділок, 1 травня, відбудеться ще один поєдинок 34 туру АПЛ: “Лестер” вдома прийматиме “Евертон”. Цей матч, як й інші ігри АПЛ можна переглянути на OTT-платформі Setanta Sports.