АПЛ. “Челсі” переміг “Борнмут”, МЮ – “Ноттінгем Форест”

Відбулись чергові поєдинки 17 туру англійської Прем’єр-ліги. “Челсі” здолав “Борнмут” 2:0, а “Манчестер Юнайтед переміг “Ноттінгем Форест” 3:0.

“Сині” зробили результат ще у першому таймі. На 16 хвилині Гаверц відкрив рахунок у матчі після прострілу Стерлінга. А ще через 8 хвилин Маунту вдався чудовий удар з-за меж штрафного майданчика. До завершення матчу рахунок не змінився. Перемога “Челсі” над “Борнмутом” 2:0.

“Манчестер Юнайтед” також відзначився двічі ще у першому таймі. На 19 хвилині Рашфорд забив після награного розіграшу кутового. А через 3 хвилини той же Рашфорд віддав асист на Марсьяля, який подвоїв перевагу МЮ. Третій гол підопічні тен Гага забили вже під завісу матчу. Каземіро віддав чудову передачу на Фреда, а той не схибив.

27.12.2022
АПЛ, 17 тур

“Челсі” – “Борнмут” – 2:0
Голи: Гаверц, 16, Маунт, 24

“Манчестер Юнайтед” – “Ноттінгем Форест” – 3:0
Голи: Рашфорд, 19, Марсьяль, 22, Фред, 87

Нагадаємо, що у Boxing day відбулись ще 7 поєдинків 17 туру АПЛ. Результати цих матчів тут.