АПЛ. “Арсенал” переміг “Вест Гем”, а “Ліверпуль” – “Астон Віллу”

В Boxing Day в АПЛ відбулось 7 поєдинків 17-го туру.

“Ліверпуль” впевнено переміг “Астон Віллу” з рахунком 3:1. Ще у першому таймі Салах та ван Дейк зробили рахунок 2:0. У другому таймі Воткінс відіграв один гол, але 18-річний Стефан Байчетич зробив рахунок 3:1.

У іншому матчі “Арсенал” приймав “Вест Гем” та переміг з аналогічним рахунком. Ще у першому таймі Бенрахма вивів “Вест Гем” вперед з пенальті. Але “каноніри” зробили результат у першій половині другого тайму. Забивали Сака, Мартінеллі та Нкетіа. Олександр Зінченко з’явився на полі на 73 хвилині вже за рахунку 3:1.

“Евертон” Віталія Миколенка на останніх секундах програв “Вулвергемптону” – 1:2. Вже на старті матчу Єррі Міна вивів “ірисок” вперед, на 22-ій Поденсе зрівняв рахунок. А вже на 90+5-ій Аїт-Нурі приніс перемогу своїй команді. Українець провів на полі весь матч.